Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 7 hónapja várunk a babára,...

Már 7 hónapja várunk a babára, de kezdek megijedni. Ez már sok időnek számít? Közületek van aki szintén ilyen sokat, illetve többet várt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szia, nekem ez a nyolcadik hónapom... és úgy tudom, hogy éven belül nem számít soknak, bár én pokoli hosszúnak érzem :( remélem, most már nem sokáig kell várni :)
2009. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi kereken 6 évet vártunk rá, 2 év próbálkozás után mentünk dokihoz- bánom hogy hallgattam akkori nődokimra- majd a Kaáliba, volt 6 inszemi kísérlet és egy 2 embriós transzfer, majd annyira el voltunk keseredve és építkeztünk is, hogy kihagytunk másfél évet, majd a bejelentkezés utáni héten le kellett mondanom az időpontot, mert pozitív lett a tesztem. 33 éves lettem, mire megszületett. Szerintem beszélj a dokiddal mit javasol.
2009. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szia! Már én is egyre rosszabbul bírom, ahogy telnek a hónapok. Ráadásul már 31 éves vagyok...
2009. júl. 15. 18:18
 4/22 A kérdező kommentje:
6 év? te jó ég. Örülök, hogy végül sikerült! Én holnaputánra nem várom, de már enyhén barnázok, szóval elkeseredtem.. A férjem már volt vizsgálaton, vele minden rendben, ha most megjön, megyek dokihoz...
2009. júl. 15. 18:21
 5/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 10 hónap után sikerült. 6 hónap után az orvos tanácsára hőmérőzni kezdtem, de hamar beleuntam és úgy voltam vele majd jön ha akar magától. Teljesen más dolgokkal voltam elfoglalva, sokat dolgoztam stb. és alig voltunk együtt abban a hónapban amikor összejött. Lazán kell hozzáállni, rábízni a természetre és akkor sikerülni fog. Sok szerencsét Neked!
2009. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Hát eddig lazán vettem, most kezdek elkeseredni. Bár akkor úgy tűnik, ez a 7 hónap még nem jelent olyan rosszat. Nem is idegesítene ennyire, ha nem lennék ennyi idős.
2009. júl. 15. 18:25
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi is 7 honapja probálkozunk.Mult honapban 16 napot késett de végül megjött,a doki azt mondta valami természetes ciszta miatt késett,de nem fog elöfordulni.Peteérésem napján voltunk eggyütt a párommal,és most 4 napja késik,a teszt negativ,igaz elég olcso tesztem volt,nem tudom az számit-e,de nem adjuk fel,és bizunk abban hogy jönni fog.Remélem hamarosan mindketten nyugott kismamaként olvassuk majd ezt az oldalt.Sok sikert.
2009. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 13. hónapban jött össze.Szóval adjátok fel!Akkor sikerülni fog.nekünk is így sikerült, kipróbáltam én mindent, elindultam kivizsgáltatni magam, és nem is gondoltam rá h összejöhet és úgy sikerült!!

Kitartás és mielőbbi babásodást!

7. hetes km

2009. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
1,5-2 év a normális várakozás. de még 3 év is elmegy simán.
2009. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Rám majdnem hat évet vártak a szüleim. MIndent kipróbáltak, semmi sem használt. Aztán már amikor feladtak minden reményt, nem stresszeltek tovább, megfogantam, két évre rá az öcsikém és öt év múlva a hugocskám. Szerintem itt a titok. A görcsös akarás nem jó. Feszkós helyzetben nem tudsz ellazulni nyílván és ez nem alkalmas egy kisbaba fogantatására. Szerintem élvezzétek a leendő apukával a dolgot és próbálj meg minél kevesebbet foglalkozni azzal összejött e a baba. Sok sikert!
2009. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!