Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 7 hónapja várunk a babára,...

Már 7 hónapja várunk a babára, de kezdek megijedni. Ez már sok időnek számít? Közületek van aki szintén ilyen sokat, illetve többet várt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 18:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nekem nem méhen kívül volt, hanem teljesen normális, egészséges terhesség, ami az utolsó napig rendben volt. Elmentem a 9 hetes UH-ra, ahol nem volt szívhang. De azt mondta a doki, hogy 1-2 napja állhatott le a szíve, mert teljesen jól fejlett volt. Úgyhogy elég nagy pofon volt, mert abszolút semmilyen tünetem nem volt (görcs, vérzés, stb). Boldog kismamaként mentem UH-ra, és úgy jöttem haza, mint a felmosórongy. A kórházról meg ne is beszéljünk. Na de nem szeretném elterelni a témát, a kérdés feltevőjének kitartást kívánok, nem szabad görcsölni, és akkor fog sikerülni, amikor nem is számítasz rá. Egyébként mi nagyon sokat dolgozunk, és akkor jött össze, amikor karácsony környékén nem dolgoztunk 2 hétig, és nem tudtuk, mit kezdjünk a szabadidőnkkel. Szóval sokat pihiztünk, meg egymással foglalkoztunk. Így sikeredett. Az már más kérdés, hogy szomorú lett a vége, de én pozitívan fogom fel, és ezt ajánlom mindenkinek.

2009. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

19.34-es

Mi szeptemberben megyünk dokihoz, de én teáztam, és mindent megtettem amit megtehettem. Kb 3 hónapja nem érdekel az egész, de nálunk ez sem jött be, így most elhatároztuk, hogy szeptemberben segítséget kérünk.

2009. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!