Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 7 hónapja várunk a babára,...

Már 7 hónapja várunk a babára, de kezdek megijedni. Ez már sok időnek számít? Közületek van aki szintén ilyen sokat, illetve többet várt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 18:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mivel próbálkoztatok?

Nekem abba a hónapban jött össze amikor minden tudományt bevetettem. Peteérés elött cickafark teát ittam, utánna meg palástfű teát. És egész hónapban barátcserje kapszulát szedtem. És használtam ovu tesztet is. Mikor láttam, hogy kezd megjelenni a csík akkor tartottunk szünetet előtte 2 naponta voltunk együtt. És amikor igazán pozítiv lett akkor mindent bele.

És abban a hónapban már pozítiv lett a tesztem.

Sok sikert nektek.

2009. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szia,mi 1,5 éve várunk a csodára,de nem jön.
2009. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14. hónapnál tartunk :(
2009. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ és a bíztatást, véleményeket. Én teákkal stb. nem próbálkoztam, nem értek hozzá, mi mire jó. LH tesztet használtam, de csak azért, hogy lássam, jól működök-e egyáltalán. Átlag 2 naponta így is úgy is együtt vagyunk.
2009. júl. 15. 19:34
 15/22 A kérdező kommentje:
utolsó két válaszoló: kivizsgáláson voltatok már?
2009. júl. 15. 19:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 évet vártunk. Ne keseredj el, nagyon sok dolognak kell egyszerre stimmelnie ahhoz, hogy sikerüljön. Próbáljatok az egészségetekkel többet törődni, néha az is elég, pl. dohányzás, pihenés stb.
2009. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Elevit, folsav, ginseng, Jäger...nekem ezeket tanácsolták hogy segítik a teherbeesést. Ja, én vagyok az a válaszadó akinek 10 hónap után jött össze amikor már nem is érdekelt, még csak annyi hogy 35 vagyok és első baba. Nem szabad elkeseredi, sikerülni fog nagyon hamar, meglátod.
2009. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A második vagyok. n a www.ciklus.hu-n vezettem a mensi naptáramat, az alapján nem volt kecmec, a páromnak " teljesítenie" kellett kötelességét. 11 rögzített menstruációm volt rajta, azóta 40 naponként figyelmeztet, hogy ritkán lépek be. Egyébként abban a hónapban valamiért alig esett 1 akció 1 hétre. Tényleg kár rágörcsölni, élvezzétek egymást! Egyébként én is pecsételgettem az esedékes napokon, de csak nem akart a megszokott vérzivatarrá változni. A mellbimbóm kezdett duzzadni és sötétedni szinte azonnal, ez volt a jel, hogy megvegyem a 42. napon a tesztet végre.

Még azt akartam írni, hogy szerintem 1 év várakozási idő a kibírható és elfogatható, főleg a mi korunkban. Ha 22 éves lettem volna talán nem készültünk volna ki ennyire, de ez egy kicsit sok volt nekünk.

A férjemnek az volt a vicce, hogy mennyi pénzt megspóróltunk már a védekezésen. ...

Hajrá, és ne hagyd, hogy évekre elküldjön az orvos, hogy próbálkozzatok még. Hormonokat, tüszőrepedést csak meg lehet nézni, hogy normálisan működsz-e, és ezek nem is fájnak- bár nekem még a hüvelyi UH is fáj....

Remélem hamarosan megtörténik a ti csodátok is!

2009. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Megértem az aggodalmad. Mi több, mint 2 évet vártunk arra, hogy legyen kisbabánk. Volt, hogy kiakadtam, hogy már megint megjött, volt, hogy teljesen természetes volt. Aztán már annyira megszoktam, hogy amikor egyszer késett egy hetet, már csak arra gondoltam, hogy most meg mi van? Arra nem, hogy baba lehet. Vettem egy tesztet, néhány másodperc alatt olyan + lett, hogy csak na. Hát úsztunk a boldogságban.

Sajnos csak 9 hétig tartott.

Ez volt februárban. Megműtöttek, ezután 3 hó várakozás. Május vége óta újra próbálkozunk, szerencsés vagyok, mert nem kavarodott be a hormonrendszerem, szóval 28 naponként megjön. Most megint elkeseredett voltam a hétvégén, mert úgy éreztem, na most biztos. De sajnos megjött.

Majd a következő hónapban.

Amúgy mindketten egészségesek vagyunk, és már azt is tudjuk, hogy legalább lehet bébink.

Szóval fel a fejjel!

2009. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Méhen kívülid volt?Nekem is.Úgy látom akadt egy sorstársam.Nagyon sajnálom.:((Nekem pár hete volt 7 hónap próbálkozás után.Én nem nagyon törtem össze, mert a kórházban derült ki.Én itthon nem merte tesztelni és még el sem jött a nemvárt napja.Ott tudtam meg mindent.Akkor kissé kiakadtam, de tudtam ez mivel jár szóval csak azon voltam hogy minél hamarabb meggyógyuljak.Ja és persze most már tudom hogy lehet babánk.Most már csak attól félek hogy nehogy így alakuljon megint.3 hónap múlva HSG.Neked is menned kellet?Írni szerettem volna priviben, de sajnos nem tudok.


Kitartást mindenkinek.

2009. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!