Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, kevés előtej....

Negatív teszt, kevés előtej. Mégis baba van a dologban, vagy valami hormonális dolog?

Figyelt kérdés
5 hónapja nem szedem a tabit, azóta a 28 napos helyett 25-24-23 napra jön meg a mensim. Utóbbi 5.-én volt és 2,5 napig tartott, de pár hónapja ez már így van (régebben 4 napos volt). Viszont 1 hete megnyomtam a mellem kíváncsiságból és mindkettőből előtej jött. A balból vizesebb, a jobbból sárgásabb. Tesztet biztos ami biztos csináltam 12.-én, de negatív lett.
2009. júl. 16. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Húha...lehet,hogy korai a tesztelés még és valóban terhes vagy,de várj még,vagy orvoshoz kéne menned.
2009. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek más oka is lehet ha nem vagy terhes.Menj orvoshoz.


sok sikert a babához.

2009. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha a szervezeted nem termelt hcg-t akkor terhes sem lehetsz vagy még nagyon korai, de akkor tejnek sem szabadna jönni. engem ha pozitív teszt lenne is idegesítene ez a váladék. Szerintem itt más baj lehet.
2009. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5.-e és 12.-e között nem voltunk együtt a párommal, csak azért teszteltem, mert zavart pár tünet és a 2,5 napos mensim is gyengébb volt.
2009. júl. 16. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtej lehet a magas prolaktin szinttől is. Ha megint nega lesz a teszt menj orvoshoz, mert ez hormonprobléma.
2009. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
11.11-nek igaza van.Nem valószínű,hogy terhes vagy,ez inkább hormon probléma.Az is okoz hasonló tüneteket mint a terhesség.Menj dokihoz mielőbb.
2009. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyet én is tapasztaltam 4 hónap gyógyszermentes idő után. Nem voltam terhes pedig azt hittem. Viszont a következő hónapban sikerül! :) Most itt fekszik a karomban.:)

Sok sikert és ne nyomkodd a mellbimbód az nem jó.

2009. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!