Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy pár nappal a...

Lehetséges, hogy pár nappal a p. é után-ha sikerült a baba- lehet attól, hogy baba van, hogy sokat kell mennem pisilni és érzem a méhemet? Nem fáztam fel, mert az más milyen érzés. Bocsi, ha hülyén fogalmaztam

Figyelt kérdés
Vagy ez még korai lenne?
2009. júl. 16. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 5 nappal a pé után barnás folyásom volt.És enyhe görcseim, bár lehet nem is görcsnek nevezném, inkább fájt a méhemnél olyan nyomás szerűen.Sajnos azóta kiderült hogy méhen kívüli terhesség volt, amit azóta eltávolítottak.Még a nemvárt előtt csináltak egy tesztet a kórházban ami pozitív lett./Én itthon nem mertem hamar csinálni félte a negatívtól/Pozitív lett volna.Bár jobb így hamarabb túltettem magam rajta.Ha nem múlik a dolog esetleg hőemelkedésed lázad lesz fordulj dokihoz!!!


Sok sikert neked.

2009. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a pé idején nem voltatok együtt, akkor nem sok esély van mert a petesejt csak egy napig élő. de lehet hogy késöbbcvolt a pé-d? vagy attol is lehetsz igy mert meg fog jönni és attol kell sokat pisilni mert nö a méhed, vagy felfáztál. én ugíy vagyok hogy 2 napja volt pé-m nem voltunk együtt ésa csak ma tudunk, de nem is reménykedek.
2009. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de együtt voltunk és még több,mint 1 hét a menszesz
2009. júl. 16. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tipikusan terhestünet. A méhedet érezheted mensi elött is. Tehát még bármi lehet. :)
2009. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak annyit szeretnék megtudni,hogy lehetséges vagy nem...
2009. júl. 16. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, de ez 1-2 hét múlva kiderül. Addig meg drukkolok. :)
2009. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!