Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti látjátok a második csíkot?...

Ti látjátok a második csíkot? Nem várt előtt 2 nappal vagyok

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 28. 22:57
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Szerintem is esélyes! Sok sikert
2012. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
24%

Gratulálok kismama!

Remélem 2 nap múlva én is ilyen "negatívat" fogok tesztelni! Aki nem látja, hogy ez pozitív az vak, és irigy is már bocsi! Holnapra már erősebb lesz a csík, majd tedd fel ide!

2012. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
74%

Ja és a nem vár előtt még jó, hogy nem erős két csíkos a teszt! A halvány pozitív is pozitív, kedves kétkedők!

A lányommal annak idején, a nem várt utáni 4. napon lett pozitív a teszt!

2012. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
74%

Időn belül jött ki? Én látom a második csíkot, de fontos lenne tudni, hogy milyen árnyalatú. Rózsaszín???


Kérlek, örülj neki nagyon, de ne éld bele magad teljesen, erősödni fog, nagyon remélem!


Én a minap teszteltem egy erősebbet, és nem maradt meg, hát szurkolok Neked nagyon!!!

2012. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok :) rózsaszín, csak halvány eléggé, de nem kell hatalmas fény, hogy lásd, természetes fénynél lehet látni. Kb. 5 perc alatt jött ki. teszteltem már x-epillel, de soha semmit nem láttam rajta. Kedves Utolsó! Sajnálom, ami történt veled :( de hamarosan újra két csíkocskád lesz Neked is meglátod!
2012. júl. 29. 12:50
 26/47 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó vagyok.

Köszi! Ám írd meg mindenképpen a további tesztek eredményét. :)

És halkan, de gratulálok!!! ;)

2012. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lettem lepontozva, biztos fáj az igazság az irigykedőknek, de inkább a kérdezővel együtt örülnétek, mint azt élveznétek hogy lenegatívoztok egy láthatóan pozitív tesztet, majd lepontoznátok azkat akik megírják az igazságot. Nevetségesek vagytok!

Attól még nektek sem lenne előbb pozi a teszt, hogy neki most nem negatív hanem pozitív....

Kérdező! Én igenis Veled örülök, csodás dolog az anyaság :) Nagy gratula Neked :))))

2012. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi újság veled? Csináltál ma új tesztet?

2012. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
megjött sajnos :( de akkor mitől volt halvány pozi a teszt? vagy nem is volt az? még most is látszik halványan a csík
2012. júl. 30. 16:28
 30/47 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg elindult valami, csak sajnos nem sikerült. Előfordul az ilyen sajnos elég gyakran.
2012. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!