Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti látjátok a második csíkot?...

Ti látjátok a második csíkot? Nem várt előtt 2 nappal vagyok

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 28. 22:57
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
22%

Na tessék, lehurrogtátok aki negatívat írt, én akárhogy néztem ez negatív.

most vajon mit szolnak akik gratuláltak a semmihez? ja hogy elnézték? ja biztosan...

2012. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
na.örülnék,ha nem itt kárörvendenél.ott volt a második csík,még most is ott van
2012. júl. 31. 07:58
 33/47 anonim ***** válasza:
19%

Ott nincs második csík, és nem is volt!! nem kárörvendek csak a tényeket közöltem.

nézzék meg a googleban hogy milyen egy pozitiv teszt, akik pozitivnak látták.

de van olyan hogy megjön közben várandós.. :)

de ha most nem sikerült, majd a köv. hónapban talán.

sok szerencsét!

2012. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Huh de felszökött a pumpa bennem. Hogy lehet valaki ennyire tapintatlan. Ott volt a csík, tisztítsd le a monitorod, ha nem látod. Nem év voltam, aki lehurrogott, de a kérdezővel együtt én is reménykedtem, hogy erősödni fog, az enyémmel ellentétben. Nehogy már bemagyarázd, így utólag, a veszteség után, hogy az amúgy is negatív volt, hiszen a kérdező is írta, hogy halvány, rózsaszín csík. És én is tudom, hogyha lefényképezzük, még annyira sem látszik.

Az előbbi megnyilvánulásod, kedves válaszoló, tisztán mutatja, milyen nagymértékű rosszindulat van benned. Én is csak halkan gratuláltam, és további tesztekre buzdítottam a kérdezőt. Ilyenkor a támogatás, és a pozitív gondolkodás a legfontosabb. Hidd el, így sem lett igazad, mert ott van az a csík, csak nem tapadt meg a baba.

2012. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnálom, de ne csüggedj, új hónap, új esély. :)

Sok sikert kívánok!

2012. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kedves kérdező!

Nem értem miért kell ennyire rosszindulatúnak lenni! A halvány pozitív is pozitív, akármilyen színű is, ott volt a 2 csík. Nem tapad meg a baba sajnos, ezért nem érdemes tesztelni a nem várt előtt, de én sem mindig bírom ki!

Nekem is volt ilyen tesztem, sőt mint írtam már a lányommal jóval a nem várt után volt ilyen a tesztem, nemhogy előtte! 4 hónapja volt egy terhességem, csak a baba nem maradt meg. Itt a teszt ami a nem várt előtt egy nappal csináltam és a 2. pedig a vetélés előtti napon!

Na nekem látod a csíkot?!

A nemvárt előtt egy nappal, esti vizeletből!

[link]

A vetélés előtti napon! (6+4 naposan)

[link]

2012. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, megcsináltam a negatívját, a hitetlenkedőknek és még ha halvány is, de akkor is ott van az a csík! Valami elkezdődött!

[link]


Én mára nem várom, holnap tesztelek, remélem sikerrel!

2012. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok! Drukkolok mindenkinek, aki két csíkot szeretne :) Élőben jobban látszik a csík, még most is ott van.. Mivel segíthetném elő, hogy legközelebb velem maradjon a baba? Terhesvitamint szedek. Azt tudom, hogy a méhnyálkahártyám is legalább 12 mm-re meg szokott vastagodni, a sárgatest is termelődik. Mi lehet még az oka, hogy nem maradt itt velem?
2012. júl. 31. 09:25
 39/47 A kérdező kommentje:
Vagy érdemes orvoshoz menni? Szerintetek miért nem múlik a mellfájdalmam? Máskor a mensi első napján elmúlik, de most nem :( és fáj eléggé a bal petefészkem, vagy legalább ott valami
2012. júl. 31. 09:29
 40/47 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy fogom fel, hogy legalább tudom, hogy tudunk babát csinálni :)biztosan csak azért nem maradt most velem, mert májusi baba szeretne lenni :)
2012. júl. 31. 09:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!