Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti látjátok a második csíkot?...

Ti látjátok a második csíkot? Nem várt előtt 2 nappal vagyok

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 28. 22:57
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
32%

a negatívon sem látok semmit, bocsi.

én ebben a halvány dologban nem hiszek, ha valaki terhes és korán tesztel akkor még semmit sem látni, ha időben akkor igen. ennyi.de most totózni hogy most van ott valami vagy nincs, nem érdemes.

és szerintem az hogy egy ilyen v ehez hasonló tesztre ráirni hogy tuti baba, elég merész dolog, nem kell áltatni senkit, akármilyen pozitivan is akarunk hozzálni.

mert csak beleélik magukat, és végül döbbenet és szomoruság a vége!

inkább a késői öröm, mint a korai bánat!

2012. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért jössz ide vissza? Elmondtad a véleményed, oké. Nem azt mondták, hogy húúúúúúúúúú tuti terhes vagy, indulj és vedd meg a babaágyat! Szó se volt erről, nem éltem bele magam, de sztem senki nem tudja addig, amíg meg nem hallja a szívhangot. De reménykedik, bizakodik, stb. Nem omlottam össze, nem vagyok szomorú, örülök annak, hogy legalább el tud indulni valami, mert a megtapadáson könnyebb segíteni, minden "összerakni" egy gyereket.
2012. júl. 31. 09:44
 43/47 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj te nagyon hasznos válaszokat író 45%-os! Igenis az a teszt pozitív, csak a baba nem maradt meg... és sajnos ilyen később is előfordulhat a terhesség BÁRMELYIK hetében sajnos, amikor a teszt erősen pozitív már sőőőőőt még az utolsó héten is...
2012. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szuper, én is úgy fogtam fel, hogy nem vagyunk meddők. :)

Annyira hasonlít a gondolkodásmódunk, hisz éppen az járt az én fejemben is, hogy tuti biztos májusi baba akar lenni a miénk is. :)


Az én mensim ma múlt el, mától mindennap ellövök egy ovu tesztet, és bizakodom!

2012. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

hát az a 45%-os válaszoló tök homály! nekem is volt ilyen halvány rózsaszín tesztem és utána megjött! úgyhogy ilyen tényleg van! már biztos voltam benne,hogy sikerült :( aztán rá 4 hónapra teherbe estem :) kedves kérdező minden esélyed megvan egy egészséges terhességre és kívánom,hogy a következő megmaradjon!


16 hkm

2012. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
hogy miért nem tapad meg? a természet szelektál.biztos beteg lett volna a baba :( jobb előbb mint később! előző
2012. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

egy hasonló kérdést találtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


itt is látni pedig a második csíkot!

2012. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!