Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok? Mit...

Lehet hogy terhes vagyok? Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és lenne egy kérdésem! 12 napja együtt voltam a barátommal, de nem először! Védekeztünk Óvszerrel! Közben semmi problémát nem vettünk észre a gumival! Viszont nekem az elmúlt 2napban Hányingerem volt! Az alhasam bal oldala szúr! Pontosan a méhemnél! Mi lehet a baj?
2009. júl. 17. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a gumi sem teljesen biztonságos.nagy a valoszinüsége hogy nem,de hogy megnyugodj csinálj egy tesztet.már kimutatja ha mégis terhes lennél.

egyébbként ha mégis defektes volt a gumi attol függ hogy mikor voltatok együtt a pároddal a mensidtől számolva.

remélem tudtam segiteni.

egy kismama

2009. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet, de ezek a tünetek másnak is lehetnek a jelei, óriási hőség van, nagyon könnyű akár súlyos gyomorproblémát is összeszedni, lehet, hogy a mensesed közeleg, és a melegben jobban megvisel, de akár vakbélgyulladás is lehet... Ha a teszt negatív lesz, mindenképp menj el háziorvoshoz, ha a tünetek továbbra is fennállnak.
2009. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát a menstuációmra rá 6 napra történt!Igen segitettél Köszönöm szépen!

Mások Válaszát is várom!Köszi!

2009. júl. 17. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha volt közben vérzésed nyugi!! Elcsaptad vmivel a hasad!
2009. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mindig mindenre van esély, így nem tudja neked sneki ezt megválaszolni. csinálj tesztet.
2009. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mutattam anyumnak hogy hol fáj és azt mondta hogy felfáztam!de nem csip mikor pisilek meg a felfázásnak nincs jele!

csak szur:S

Lehet felfázás?

2009. júl. 17. 12:59
 7/12 anonim válasza:
neekem is sokszor van hányingerem szédülök is pedig szűz vagyok:) ezer más oka lehet. ha nem volt gáz a gumival,ne parázz.télleg sok más ok lehet.lehet h a meleg miatt. vagy már bebeszéled,mer félsuz h terhes vagy.
2009. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én irtam az előzőt.amugymeg neekmis szúr ott a hasamtök rossz.egy napig de elmult már:S
2009. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy terhes. Nekem egyszer negyven napra jött meg 24 helyett. Én is 16 voltam. Anyám pánikolt.Teszt. Persze nega lett. Csinálhatsz te is egyet de 99.99% hogy nega lesz.
2009. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sürgősen keresd fel a nőgyógyászod. Amiket itt leírtál, azok nem egy fertőzés tünetei. A terhességet viszont biztosan nem jelzi semmi az aktus után 12 nappal. Még a teszt sem nagyon.
2009. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!