Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneted/problémád volt...

Milyen tüneted/problémád volt amire a nőgyógyász Clostilbegyt -et írt fel? Mellékhatást tapasztaltok? Hamar összejött a baba?

Figyelt kérdés
Kérlek, sok választ írjatok, minden tapasztalat, vélemény érdekel!

2012. júl. 30. 11:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, nekem is szerencsém lesz az első clostis hónap után. Van néhány halványan pozitív tesztem. Remélem, hogy baba, mert closti előtt/alatt nem volt cisztám. Csak erősödne már a csíkom...! :-)
2012. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy többnyire csak pozitív vélemények vannak! Az a kis hőhullám meg elviselhető! Gratula a kismamáknak, boldog babavárást!

Kedves utolsó! Nagyon drukkolok az erősebb csíkért!

2012. aug. 6. 22:08
 13/37 anonim ***** válasza:
Én is neked a mielőbbi babásodásért! :-)
2012. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
33%
akinek rendszertelen a ciklusa az először vizsgáltassa ki miért az mert a closty sok betegségben ártalmas.
2012. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Ismét megjött... megint egy sikertelen ciklus-zárás.

Tegnap a doki felírta az első adag Clostit. Meglátjuk, mi lesz vele.

Kedves utolsó, az előző kommentelők mind receptre és orvosi ajánlásra kapták és szedték a Clostit. És mivel így volt, nem kérdőjelezem meg az orvosaik döntését, biztos tudták, mit csinálnak, hisz praxist vezetnek, sok év tanulmány van mögöttük. Nyilván volt megelőző vizsgálat is, nem csak passzióból írta fel a doki.

2012. aug. 17. 08:16
 16/37 anonim ***** válasza:

Ne bánkódj!!!

A closti segiteni fog:))

Mérd a hődet,hogy be tudd lőni az ovudat:)

Nekem sikerült a clostival a második hónapban:))

Drukkolok neked!!!

8+6hkm:))

2012. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egészséges és boldog babavárást! :)
2012. aug. 17. 15:15
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
én is így hittem annak idején aztán amikor 1,5 hetet az intenzíven töltöttem életveszélyben mert csak adták a gyógyszereket de a bajomat nem vizsgálták ki akkor rájöttem sajna sok nő doki le sem szarja a betegét.
2012. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt...

Az én dokim előtte kivizsgált,closti mellett a ciklusomban többször voltam vissza uh-n,peteérés követésen,szóval én bizok a dokimban.

Az első gyermekem is clostival sikerült,csak ő az első hónapban.Ez a bébi a harmadik babánk lesz,vele a második clostis hónapban jött össze,nekem bevált.Teljes kivizsgálás mellett sztem nem lesz gáz,én ujra és ujra belevágnék!

2012. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Talán még nézitek a kérdésem... Túl vagyok az első Clostis hónapon, úgy ahogy leírtam, minden "fontos" vizsgálat és UH követés nélkül. Egyelőre nem jött meg, 28. cn. napon vagyok... Hamarosan tesztelek.
2012. szept. 10. 08:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!