Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneted/problémád volt...

Milyen tüneted/problémád volt amire a nőgyógyász Clostilbegyt -et írt fel? Mellékhatást tapasztaltok? Hamar összejött a baba?

Figyelt kérdés
Kérlek, sok választ írjatok, minden tapasztalat, vélemény érdekel!

2012. júl. 30. 11:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Akkor drukkolok,de már kimutatná ha baba van:))))

12+6hkm

2012. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, már kimutathatta volna.. bár a bnőmnek csak majd egy hét után jelzett pozitívat.

Egy biztos, nekem már ennek a ciklusnak a végén biztos nem fog :(

Sajnos délutánra a legerősebb mindjárt megjön érzés kapott el, ma reggel megmértem a hőmet, bár hozzáteszem, nem vezetem... visszaesett 36.5-re és még mielőtt a tesztet megcsináltam volna a papíron láttam egy kis rózsaszínt... Szóval szerintem ma meg is fog jönni,így a tesztet megspóroltam a következő alkalomra. De egyet már biztosan igazol, hogy jól éreztem az ovut magamon és a rá következő 14 nap is igaz :(

Indul egy következő ciklus... Azért köszi a drukkot!

2012. szept. 11. 06:25
 23/37 anonim ***** válasza:

Nem baj,ne add fel!!!!Első hónapban tüszőrepi szurit is kaptam és mégsem sikerült....

Második hónapban lettem babás:))

Drukkolok!!!!

2012. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi!! :)

Most indul nekem is a második kúra... Sok egészséget! :)

2012. szept. 13. 08:29
 25/37 anonim ***** válasza:

Mi újság veled? Hogy sikerült a második clostis kúra?

Én most vagyok az elsőben. Már túl vagyok a peteérésen.

Most már csak várakozok, de valahogy érzem, tudom,hogy sikerült!

Drukkolok neked is! :)

2012. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkokat!

Kedden, 10.09-én volt a nemvárt és hááát...

+++++++++++++++++++

2. kúra után sikerült! Dokihoz még nem tudom, mikor tudok menni, nem is akarom elsietni, de sajnos az időpontot november közepére adták. Megpróbálok korábbit megoldani, 1-2 hét múlva lenne jó!


További drukk akinek még kell! :)

2012. okt. 13. 08:57
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Gratula:))))Nekem is a 2.hónapban sikerült:)))
2012. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Trudika ***** válasza:

Sziasztok! Nemtudom olvassa-e még valaki a fórumot, de írok, hátha valaki ír, jó volna pár lelkesítő komment

Én most kezdem a második closty hónapot, az elsőben sajnos nem jött össze a baba :( jól el is keseredtem, most meg izgulok, hogy összejöjjön

2013. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Drukkolok Nektek és kívánok minden jót! Szívesen válaszolok, ha van kérdésed! :)

19 hkm

2013. jan. 24. 22:10
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is a második clostis hónap volt sikeres:))

Az elsőnél kaptam, tüszőrepi szurit is,a másodiknál az elmaradt,mert nem volt itthon a dokim:)

Mégis az sikerült:)

Én is segitek ha kérdésed van:)

32hkm:)

2013. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!