Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nappal peteérés után...

12 nappal peteérés után negatív teszt. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

A párom úgy gondolta igenis kell egy 2. gyerek és a peteérés előtti este belém ment el.

Én nem akarok 2. gyereket és nem is tartanám meg... 12 nappal a peteérés után negatív lett.

Ma kéne megjönnie, (2 napja teszteltem) eddig semmi, fájdogál a hasam stb. Sosem szokott késni, inkább jellemzően előbb jön meg.

Az eset sajnos nyaraláskor történt, így nem tudtam esemény utáni tablettát íratni :(

Lehet már én beszélem be a tüneteket magamnak, de már minden jelet érzek..van gyerekem így ismerem a terhesség tüneteit, szinte mindent érzek. 2 hete zen stresszelek :(


2012. júl. 30. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy babás vagy csak korán teszteltél.De ez nagyon nem játék miért nem beszélitek meg a pároddal normálisan ő akar te nem beléd élvez te meg majd elveteted(megölöd)?Ez nem ilyen egyszerü dolog pici életekkel játszani.:(
2012. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem, elvégre peteérés után 12 nappal elvileg már kimutathatónak kéne lennie, ebben bízom.... szinte nem is eszek, beleőrülök az idegességbe.

Inkább azt hiszem, ebbe a bizonytalan kapcsolatba nem szülök még egy gyereket. Örülök annak a csodás kislánynak, aki már van, nem gyötröm magam azzal, hogy "gyilkosság" amit tenni fogok ha úgy van.

2012. júl. 30. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire bizonytalan a kapcsolatotok, és ennyire nem akarsz másik gyereket, akkor jobb lenne, ha fogamzásgátlót szednél, és nem a párodra bíznád a dolgot. Igaza van az elsőnek, ez nem játék. Nagyon rossz ezt egy anya szájából hallani, hogy úgysem tartanád meg....

Egyébként meg nem mindig mutatja ki 12 nappal később a teszt, de az idegesség miatt is késhet a menzeszed. Szóval egyenlőre még bármi lehet.

2012. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán ha órákkal később, halványan sem lehet látni, akkor nincs terhesség.

Szerintem a 14. napon biztosabb a tesztelés. Szorítok hogy úgy legyen, ahogyan szeretnéd, és mensizz egy nagyot:)

2012. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény azóta? Teszteltél újra, vagy megjött?
2012. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 15. napon is negatív lett majd 3 nap késéssel megjött :)
2012. aug. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!