Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondanátok-mondtátok meg...

Hogy mondanátok-mondtátok meg a párotoknak hogy baba van a pocakban?

Figyelt kérdés
Olvastam olyanrol hogy valaki teásdobozba rakta a tesztet és odavitte a párjának hogy válassza ki milyen ízű teát kér.És kinyitotta a dobozt és ott volt a két csikos teszt.:-) Szerintem ez nagyon aranyos:-)
2009. febr. 14. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem pont ezen agyalok napok óta. Eddig ez a legjobb ötletem: veszek egy tündéri, inci-finci kiscipőt, aminek nincs jellegzetesen se fiú, se lány színe, és az egyiket odaadom a kisfiamnak, a másikat a páromnak ezzel a szöveggel: valaki arra kér titeket, h őrizzétek meg neki, amíg megérkezik.
2009. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én cumi fogok rakni a szájába.Mármint a párom szájába.
2009. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsim!Mit csinálsz december 1-én? Semmit. De, jó. Akkor bejönnél velem szülni?
2009. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó aranyos.
2009. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon arik....:-))
2009. febr. 14. 09:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak becsomagolnám a tesztet és odaadnám neki az esti vacsi után. ;)

Bár már ott tartanék...

2009. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Játszunk kincskeresősdit! Kövesd a nyilat, tiéd lehet életed legszebb kincse felirattal nyomj apa kezébe egy kimunkált térképet. Ezután a lakásba tegyél ki kis nyilakat amik elvezetnek hozzád, aki éppen mosogatsz, vagy éppen a széken ülsz ahogy közeledik húzd fel a pólód és mutasd meg a pocakodon virító nyilat is. Remélhetőleg világos lesz számára, h nem hasplasztikád lesz....
2009. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos én türelmetlen voltam és nem bírtam kivárni a karácsonyt.( előtte tudtam meg 5 nappal és az orvos azt mondta, hogy a vérvételemet tegyem a fa alá) Ki tudna annyit várni? Én csak írtam egy sms-t a férjemnek "Gratulálok apuka!" Nem hitt nekem, úgyhogy karácsonyra kapott egy pozitív tesztet. Ez neki bőven elég ajándék volt.
2009. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Milyen jó ezeket az ötletek olvasni,szerintem én sirnék örömömbe és csak hütyögve közölném vele mivel már 1,5 éve nem jön össze ...:( G
2009. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én amikor kiderült, hogy terhes vagyok, még aznap reggel, csináltam neki reggelire rántottát, és úgy kommentáltam, hogy "ezt ketten csináltuk,én és a kisbabád" A ledöbbenéstől, csak nézett, majd könnyekkel a szemében magához ölelt. Nagyon jó volt! Sajnos nem tartott sokáig az örömünk, méhenkívüli voltam.
2009. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!