Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén mondjátok meg nekem...

Őszintén mondjátok meg nekem hogy miért kell tudatosan (! ) rossz kapcsolatra gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A rossz kapcsolat kifejezés gondolom mindenkinek világos milyen:

állandó vita,tiszteletlenség,nem számíthatnak egymásra a felek stb stb.

Hogy vállalhat egy nő mégis gyereket úgy hogy tisztában is van a kapcsolata minőségével?


Bele se gondol hogy ott majd nem csak neki kell így élnie hanem a gyerek is ezt fogja látni?Hogy ez lesz a megszokott családkép?Már ha addig apa velük marad és nem hagyja ott őket mindenféle gond nélkül.

Arról nem beszélve hogy az ilyen férfire számítani se lehet,már a terhesség alatt sem fog segíteni hát akkor utána...


Írjátok már meg ezt nekem,mert lehet velem van a baj,de én ezt sose tudtam megérteni hogy egy nő hogy hozhat ilyen buta döntést.


2012. aug. 2. 07:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de tegyél csak fel egy olyan kérdést ebben a kategóriában, hogy én csak 30 éves korom után fogok szülni, mert épp most lépek ki egy rossz kapcsolatból, 27 vagyok. Szerintetek az nagyon késő? És akkor jönnek a nagyokosok, akik 20-23 évesen az első pasijuktól szültek, tanulni nem, gondolkodni nem, és mondják, hogy tuti fogyatékos lesz a gyereked, meg veszélyeztetett terhes leszel, meg a gyereked ha látszólag egészséges is lesz, hülyébb lesz, mint a többi. Persze ezt az ember belátja, hogy hülyeség, meg nem is tesz fel ilyen kérdést, de ez nem igaz arra, aki tényleg most lép ki egy komoly kapcsolatból, lelkileg labilis és éppen úgy érzi, hogy öszeomlott az élete, mert természetesen neki is az volt a vágya, hogy ennyi idősen találjon egy szerető férjet. Ők nem tudják megítélni. Úgyhogy nem igaz, hogy nem szégyen, meg mittudomén, azért mégiscsak az erős nők tudnak változtatni, mert mindig vannak olyanok, akik a saját nyomorúságukat akarják máson is látni. Hizen aki kiegyensúlyozott az nem írkál ilyeneket és nem próbálja meg mindenáron a saját életét igazolni a másik fikázásával...
2012. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!