Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint egy ciszta vagy esetleg...

Megint egy ciszta vagy esetleg baba?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menseszem,hosszáteszem,hogy mindig pontos,csak 1éve találtak egy jobb oldali petefészekcisztát,ami fél év alatt felszívódott,de most újra elmentem Uh-ra,mert úgy éreztem,hogy újra előjött,az UH nem mutatott cisztát,csak 1 apró tüszőt a bal oldali petefészkemben...most jelenleg 5napja késik,nem érzem,hogy a ciszta miatt,azt eddig mindig éreztem,a melleim fájnak (mint amikor megfog jönni..) és vannak néha alhasi görcseim,hol bal hol jobb oldalon vagy a méhemnél...volt,hogy fejfájással és hányingerrel keltem fel,bár ez csak 1x volt...tudom,hogy a válasz az lesz,hogy vegyek egy tesztet,de a kérdésem,hogy valaki volt már ilyen helyzetben és annak milett a vége? Ciszta vagy baba?
2012. aug. 2. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!! Nekem is volt cisztám, nem is egyszer. Volt olyan, hogy 2 havonta is. Babaát szerettunk volna, de mindig csak ciszta lett belole. Nekem is fajtak a melleim, volt, hogy meg is duzzadtak és nyomó érzést éreztem azon a helyen, ahol éppen a ciszta volt, attol fugg melyik petefészekben alakult ki. Aztán mindig kaptam egy injekciót, attol felszivodott és kezdtuk megint a reménykedést, hogy már ne ciszta, hanem baba legyen. 2,5 évig próbálkoztunk.

30h km.

2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Akkor is az a válasz, hogy vegyél egy tesztet. Ha már öt napja késik már biztos mutatná.

Én voltam már ilyen helyzetben. Voltam cisztás is, és babás is, sőt mindkettő egyszerre! :) Csak a teszt ad neked választ, nem mi. :(

2012. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ez tuti baba :) vegyél tesztet. majd írj.


2 kisfiú anyuja

2012. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Remélem is hogy baba:-) azért nem akarok csalódni,de köszönöm a válaszokat:-)majd megírom,h mi lett!
2012. aug. 3. 07:07
 5/16 Manka68 ***** válasza:

Nem értem. :-(

Azért nem tesztelsz, hogy ne csalódj? Ha nem tesztelsz és nincs baba akkor nem fogsz? Szerintem igen, csak még nagyobbat, mert tovább reménykedsz hiába. Ha pedig van baba, akkor csak késlelteted az örömödet. A dolog már rég eldőlt, az hogy te még nem tudod az eredményt, az nem befolyásolja. Kapd össze magad és tesztelj! :-)

2012. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz,de közben azis kiderült,hogy infantilis a méhem,ami azt jelenti,hogy fejlődési rendellenesség miatt nem elég fejlett,és ettől félek,mivan ha minden okés lenne a babával meg minden,csak ez okozna problémát?
2012. aug. 5. 11:23
 7/16 Manka68 ***** válasza:

Akkor az van, hogy rendbe kell tenni a dolgot, mielőtt babás leszel, hogy ne okozzon gondot. "Az infantilis uterus esetében a háttérben meghúzódó hormonális-genetikai rendellenesség keresendő. Amennyiben az uterus fejletlen, úgy a teherbeesés nehezebbé válik, a spontán vetélések lehetősége fokozódik."

Szóval pláne fontos lenne a te esetedben, hogy minél hamarabb kiderüljön van-e baba, mert így talán a doki tud segíteni hogy egészséges babád szülessen.

2012. aug. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már nagyon nem bírom kivárni,hogy mi a helyzet,csak annyira szeretném,hogy baba legyen,de félek is a lehetséges bajoktól,és mintha lefagytam volna,egyszerűen nem merek utánajárni,meg ha elmegyek dokihoz,nem akarom,hogy azt mondja jöjjön vissza 1hét múlva....ha mondom neki,hogy vérvételből csináljon hcg tesztet azt megcsinálja,vagy azt mondja hogy jöjjek vissza...?
2012. aug. 6. 14:32
 9/16 Manka68 ***** válasza:

UH-n mensi elmaradása után két héttel már a baba szívhangja is látszik, a doki nem küldene el. De a teszt fontos lenne!

A félelmeidet megértem, de ha babás vagy, akkor már nem rólad van szó, hanem a gyermeked életéről, amivel nem jó játszani, és minél korábban mész dokihoz, annál biztosabban tud segíteni hogy ne legyen baj! A dokival legyél rámenős és ne hagyd magad lerázni. De ha jól sejtem, még mindig nem teszteltél, lehet hogy nincs is baba. Dokilátogatás előtt mindenképpen tesztelj, nehogy ott érjen csalódás!

2012. aug. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma veszem meg a tesztet,és holnap reggel csinálok...nem akarok hiú ábrándokat kelteni,meg hát már nembírom,hogy nemtudom,hogy most mi a helyzet,és ha pozitív,akkor jövőhét hétfőn megyek dokihoz,akkor elvileg 6hetes és 4napos leszek...és akkor már ultrahangon is megnézi remélem....
2012. aug. 7. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!