Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátnőmmel, de...

Lefeküdtem a barátnőmmel, de nem védekeztünk, mert nem volt gumi. Mielőtt elmentem volna, kihúztam de vmi csöpögött a lábára. Előváladék? Elvileg folyt a lábán. De tuti, hogy nem mentem el.

Figyelt kérdés
Lehet ebből baj? A teszt ugye még nem mutatja ki.. vegyünk 72 órásat?
2009. júl. 18. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát én nem kockáztatnék, az bizony előváladék volt! Futás a 72 órásért!!!
2009. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%

na a felelőség teljes szex:D

hát nincs gumi, de azért dugjunk. komoly csaj lehet.bár te se vagy semmi. gondolom szeretnél apa lenni, igazad van már én is vágyom a gyerekre.

2009. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mars 72 órásért nehogy baj legyen. Legközelebb ha nem lesz gumi aludjatok külön vagy hamar apuci leszel.
2009. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Bizony lehet belőle baj! Mivel a teszt csak 2 hét után mutat igazat, muszáj bevennie a tablettát! Az előváladékban is lehetnek megtermékenyítésre képes spermiumok. Persze ez nem 100%, mivel a szakirodalomban is vitatkoznak benne. A lényeg, hogy jobb félni, mint megijedni! Menjetek 72 órás tablettáért minnél előbb. Jobb mint egy baba!


Máskor pedig ne legyetek ilyen felelőtlenek, mert a 72 órás tabletta a barátnődnek olyan lesz, mintha bevenne egy doboz fogamzásgátlót. Tele van hormonnal, teljesen át fogja rendezni a szervezetét!


Védekezzetek normálisan, felelőségteljesen, ha már a szexre van eszetek! Ez nem játék!


Remélem tudtam segíteni...

2009. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez elég gáz!Miért nem hordassz a farzsebedben mindig óvszert!Legközelebb anélkül egy lépést se tegyél!A patikában vegyetek eseményutáni tabit és vegye be a barátnőd,mert előváladéktól vagy csekély mennyiségű spermától is lehet teherbe esni!!!

Legközelebb tessék vigyázni!!!:)))

2009. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pár dolgot azért át kellene tekinteni, mielőtt a barátnőd beveszi a 72 órás tablettát. Mikor volt az utolsó menstruációja? Hány naposak a ciklusai? Rendszeres a ciklusa? Nézd, ez a 72 órás tabletta nem játék. Ismerek egy lányt, sokat olvasta itt a fórumot, és megijedt, hogy már attól is terhes lesz, ha a barátja ránéz, ezért bevett egy sürgősségi tablettát, amely csúnya cisztát és erős hormonzavart okozott neki. A cisztát az orvos terhességnek nézte, a lány majdnem az idegosztályon kötött ki...Tehát hiába mondja itt mindenki, hogy így teherbe lehet esni előváladéktól meg úgy, sokkal kevesebb az esélye a terhességnek, mint a tabletta okozta súlyos mellékhatásoknak. Ha ciklus közepén volt a barátnőd, vagyis peteérése volt, akkor vegyetek sürgősségi tablettát. Ha menstruáció előtt után egy két nappal, akkor ne.., de ez csak az én tanácsom, döntsetek úgy, ahogy gondoljátok.
2009. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. júl. 19. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!