Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok az 50. napon. Ilyen...

Ma vagyok az 50. napon. Ilyen késésnél már nemcsak reggel kellene pozitív tesztnek lennie. Jól gondolom? Akkor meg mitől lehet ekkora késés?

Figyelt kérdés
Az előző ciklusaim 34-36 naposak. Már 3 tesztem negatív az utolsót most az előbb csináltam. Pár nap múlva megyek dokihoz, mert fogalmam sincs mi lehet ha nem baba. A legjobb ugye az lenne, ha nem mutatná még ki a teszt, de ebben már nem hiszek.
2009. júl. 19. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most kimarad egy ciklusod.Mindenképpen menj orvoshoz minél hamarabb, ahogy írtad.
2009. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a köv. ciklusod időben megjön (kb. 1 hét-10 nap múlva), akkor nincs semmi gond, ez normális, pontosabban ilyen van. nekem is volt. ha aggódsz, azért érdemes egy dokit felkeresni.
2009. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!