Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira furcsa. Megszakításosa...

Annyira furcsa. Megszakításosan védekezünk, és nem félek, h "baj" is lehet belőle. Mert még sose volt belőle baj. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nem lenne nagy baj ha becsúszna a baba bár nem most tervezzük.
2009. júl. 19. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? és mi furcsa? bocs, de én nem értem, hogy mit szeretnél tudni...
2009. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát hogy ti szoktatok-e így védekezni?Csúszott-e nektek be baba?Mennyire veszélyes?Próbáltam erre rákeresni az oldalon pontosabban,de nem jártam sok sikerrel.
2009. júl. 19. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:

a nagynéném 3x megszakításos védekezés mellett esett teherbe (az első kettőt megtartotta, a harmadik tervezett terhesség volt, a negyediket elvetette)


hogy sok-e vagy kevés kb 20 év alatt a 3 nem várt terhesség, az relatív - ha nem baj, hogy jön a baba, akkor kevés, ha nem akarsz babát, akkor meg egy is sok


amúgy amikor összeházasodtunk a férjemmel, akkor mi is így védekeztünk, pont azért, mert úgy voltunk vele, hogy ha jönne, akkor nyugodtan jöjjön, de azért még pár évet jó volna várni - nem estem teherbe (már-már azt hittük, hogy gáz van velünk, hogy nem is lehet babánk)

aztán mikor 5 év megszakításos után ráálltunk a baba projectre, akkor 2 hónap alatt sikerült teherbe esni :)

2009. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!