Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az az 5 dolog, ami a...

Hoffman József kérdése:

Mi az az 5 dolog, ami a legjobban foglalkoztat téged az életben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ő,egészség,pénz,kocsi,jövő
2012. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

-nincs diákmelóm a nyárra, -szeptembertől nem tudom járjak-e suliba, ha nem bírom anyagilag, vagy menjek ki külföldre:(

-egyedül vagyok, se szerelem, se barátok

-kiidegel a családom

-egyvalami ami éltet: a sport:)

2012. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

1. Igyekszem értékes barátságokat kötni, nem azt nézem, ki milyen gazdag, kik a szülei, nagy menő- vagy vallásos-e. Én a személyiségre, megbízhatóságra és őszinteségre helyezek hangsúlyt :) Nincsen 10 legjobb barátom, csak kettő, de ők tényleg igazak!


2. Párkapcsolatok terén "követem a szívemet" :) Azt választom, akit tényleg szeretek, aki szimpatikus, és nem azért, mert BMW-je van vagy mert az évfolyam őt szemelte ki nekem. Fontos, hogyha a szemébe nézek, olvasni tudjak a gondolataiban :D Ok, nem nevessetek ki, de a szem a lélek tükre és az ember arcáról le lehet olvasni, hogyan érez :) Nekem fontos az igaz szerelem!


3. Engem a céljaim, a vágyaim elérése motivál, a vele járó küzdés pedig még értékesebbé teszi ezt :) Vannak rövid- és hosszútávú céljaim.

Rövidtávú: felsőfokú angol (CAE) nyelvvizsga, készülni a biosz OKTV-ra, plusz minden érettségi tantárgyat átnézni (jövőre érettségi).

Hosszútávú: orvosi egyetem elvégzése minél jobb eredménnyel (célom az ötös, és nem lehetetlen :D), lehetőleg kimenni Angliába rezidensnek, majd valamilyen szakorvosnak (sebész), házasság, gyerek(ek).

Egyszerűen tudom, mit akarok, ez ad nekem biztonságot, támaszt! Mindeközben igyekszem kihasználni a tehetségemet, a szorgalmamat, amivel megáldott a sors, és nem elszalasztani a lehetőségeket, amiket kínál az élet. Így is nyertem már 3 pályázatot külföldi tudományos konferenciákra, és mindent finanszíroztak nekem (utazás, szállás, kaja).


4. Olyan életet élni, amilyet én szeretnék és nem mások várnak el tőlem! Független, szabad lenni, akinek nem szólnak be a szülei még abba is, hogy mikor mehet WC-re. Oda költözni, abba az országba, ahol tényleg jól érzem magam, nem pedig "kötelességből" itt maradni. Ez így nekem nem élet.


5. A szeretet. Segíteni az embereken! Olyan jó érzés látni az emberek szemében az örömöt, a hálát, azt az őszinte arckifejezést! Mintha a lelkük lenne maga...És nem csak azért teszem a jót, mert hiszek Istenben, hanem mert ÉRZEM, HOGY JÓ! És ez itt a lényeg! Míg mások (sokan) csupán félelemből járnak templomba vagy keresztények. Ugye értitek a különbséget :)


Ez vagyok én ;) és Téged, Kedves Kérdező, mi foglalkoztat a legjobban?


18/L

2012. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

- az élet értelme/Isten mibenléte

- az egészségem

- a családom

- a munkám

- a kutyusok

2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

A lányomat tudjam minél tovább támogatni, segíteni a céljai elérésében.

Hogy legyen végre munkám.

Legyen társam.

Az otthon, a családi harmónia megteremtése.

Hogyan lehetne végleg kigyógyulni a pánikbetegségből.

2012. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

-érzések

-látványok

-illatok

-hangok

-érintések


csak tapasztalni akarok minél többet, nem akarom tudni a lényegét a dolgoknak, mert úgy sem fogok rájönni. csak élni és érezni.

2012. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-egészség

-család

-karrier ( színészkedés)

-jövő

-biztonság

2012. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3-as nagyon jó! Példát vehetnénk róla. Nem értem, miért van lepontozva!
2012. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!