Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik augusztus...

Kismamák akik augusztus végére - szeptember elejére vagytok kiírva, hogy vagytok, hogy bírjátok a meleget?

Figyelt kérdés
Hanyadikára vagytok kiírva? milyen fizikai problémáitok vannak? derékfájás, vizesedés, stb. ? Babával minden rendben? Megvan már minden babaholmi a születendő gyermeketeknek?
2012. júl. 3. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én aug.30.-ra vagyok kiírva és szinte mindent elrendeztem már megvan a kiságy, babakocsi, ruhácskák mosva-vasalva elkészítve. Pár apróság kell még, meg persze majd a kórházi cuccomat összerakni. Ma délután megyek uh-ra, de eddig minden rendben. Sajna a derekam borzasztóan fáj, vizesedik a lábam is de az nem vészes.. Ezt a meleget viszont alig bírom már... levegőt is alig kapok...

Te hogy vagy?

31+5hkm

2012. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeptember 1-jére vagyok kiírva, és még nincs semmink. Egyedül a babakocsit, babahordozót és a kiságyat vettük meg. Semmi ruhácska, semmi felszerelés. De nehogy azt hidd, hogy trehány vagyok, oka van, hogy nem vettünk még semmit, ugyanis költözés előtt/közben vagyunk és majd akkor fogok vásárolni, ha már átpakoltunk a másik lakásba. Sajnos idő sem volt még vásárolgatni, anyagilag is megterhelt a lakásvásárlás, de ha minden igaz jövő héten már ott alszunk, és akkor elkezdem apránként beszerezni a holmikat.

Velem szerencsére minden rendben, a derékfájás olyan 18-22 hetesen kínzott, azóta elmúlt, vizesedésem sincs, igaz be van dagadva a lábfejem, de azt mondta a védőnő, hogy ez nem ödéma, hanem a többletsúly miatt. Eddig 17 kg-ot szedtem fel, a pocim is szép nagy már, 110 cm-es.

A meleget egész jól bírom, engem csak a sűrű vizelési inger készít ki. Fél óránként mennem kell pisilni, elég nehéz már velem hosszabb útra elindulni. Jah meg hosszabb sétákat sem bírok már, pedig a férjemmel imádunk sétálni.

Amúgy nekem 1. babám lesz, kisfiú, és apuka nevét fogja kapni, ő is Sándor lesz, és már nagyon várjuk! :)

2012. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:)

Nekem első baba lesz, kisfiú, augusztus 28.-ra vagyok kiírva. A csípőm fáj kicsit, és a meleg nagyon megvisel, 2-3 napja pedig nagyon kényelmetlen ülve állva és fekve is.. Nem vizesedek szerencsére.

Én is kimostam vasaltam már a babaruhákat, el vannak készítve, ágynemű is. Bababútorokat a héten szerezzük be, és ezen a héten megyek ultrahangra is.

Én azért igyekeztem a készülődés fizikai részét hamar megcsinálni, megoldani, mert attól féltem hogy az utolsó hetekben nem fogok annyira fitten és könnyen mozogni, és segítségre se nagyon számíthatok.

Boldog babavárást és könnyű szülést Nektek :)

2012. júl. 3. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Aug. 29-re vagyok kiírva. A derékfájás a 20. hétig kínzott, szerencsére most jól vagyok. Nem vizesedek,nem dagadok,csak szenvedek ebben a melegben. Ráadásul nem tehetem meg,hogy egész nap benn legyek,van egy 20 hónapos lányom. Bár reggel és 5 után megyünk ki, de rossz ez a meleg nagyon.

Kislányunk lesz, így sok mindent nem kell venni, az új babakosci már meg van, pár ruhácskát már beszereztem. Barátnőtől kaptam egy csomó rucit,azokat kimostam,de nem vasaltam. Jövőhéten akarok nekiállni mosni,vasalni,szekrénybe bepakolni. Bár ha a lányomból indulok ki, őt 10 nappal túlhordtam, nagyon nem kell kapkodnom:):)


Jó babavárást mindenkinek!!!!

2012. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!