Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu-n mi jelöli a...

A ciklus.hu-n mi jelöli a peteérést? Az ES vagy a + vagy az első szám? Tehat mikor a legjobb szeretkezni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu a görbédből számolja ki a peteérést, de UTÓLAG. Egyébként egy függőleges zöld vonal, és nagyon sokszor rossz heéyre húzza be, a kivétel az, amikor jól.


Szeretkezni kétnaponta érdemes, de akkor a legfontosabb, amikor a ciklus közepe táján leesik a hőd. Másnap lesz ugyanis az ovulációd, és amikorra kiszabadul a petesejt, jó lenne, ha ott várnának rá a spermiumok a petevezetékben.

2009. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor a zold vonal az ovulacio, mi az ES es a +?
2009. júl. 22. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem látom.Hol látsz te ES,vagy + jelet?Linkeld már a görbéd.Én is a ciklus.hu-n vezetem,de egyikkel sem találkoztam még a görbémen.
2009. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2009. júl. 22. 22:28
 5/15 A kérdező kommentje:
bocsi, nem a ciklus.hu-n, hanem a babatervezokotthonan
2009. júl. 22. 22:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaaaa,így már más.Itt a piros függőleges vonal jelentené a tüszőrepedést,a vízszintes pedig az alaphőmérsékletet.Az ovuláció utáni napok álltalában dpo-ként vannak használatban pl itt a kérdezőoldalon,de ahogy elnézem a példagörbét,valószínűleg itt es-el jelölik.ES+,tehát tüszőrepedés plusz ennyi meg ennyi nap.
2009. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi, olyan rendes vagy, te tanultad ezt valahol?talan doki vagy? vegulis mindegy sokat segitettel...:D
2009. júl. 22. 23:51
 8/15 anonim ***** válasza:
jajj dehogyis tanultam,csak mindenfélét olvasok a témáról,mert nagyon nehezen jött össze a babánk,majdnem 5 évre,hozzáteszem,akkor még ilyenekről nem is hallottam,netem se volt,most 2.5 éves a kicsifiam,és most tesót szeretnénk,de nem akarunk megint 5 évet várni,sajna egy már eltelt,és most az utóbbi 3 hónapban nagyon rajta vagyok a témán,és mindent,de mindent elolvastam róla,innen tudom.Sok sikert!
2009. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked és szoritok nagyon a kistesóhoz. állitolag aki velem szóba áll, s nem bir terhes lenni, babás lesz rövid időn belül. reméelem, műkodik neten keresztul is. nekem ez az első honap, hogy probalkozunk, ezert total uj nekem a hőgorbe...minden jót:D
2009. júl. 23. 00:20
 10/15 anonim ***** válasza:
huha,na akkor hátha babás leszek,de sugározz már át egy kis női nemi hormont is,hogy most kislányom legyen:)
2009. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!