Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hosszú a ciklusom akkor az...

Ha hosszú a ciklusom akkor az akadály lehet a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
34 napra jött meg már a második hónapja a mensesem. Elötte 28-29 napra jött meg. Valami baj van velem? 7 hónapja próbálkozunk a férjemmel, hogy kisbabánk legyen, de eddig sikertelen. Mikor lehet peteérésen 34 napos ciklusnál? Előre is köszi a segítséget.
2009. júl. 22. 21:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálok ovulációs tesztet venni és odafigyelni magamra. Gondolok itt a tojásfehérjés nyákra. Kérdés? Nekem korábban gyakran volt gombás fertőzésem, gyulladásom. A méhszájnál volt egy lézeres hegesítésem is a felmaródás miatt. Ennek már pár éve. Köze lehet ennek ahhoz, hogy a baba még várat magára? Mióta nem szedem a fogamzásgátlót azóta ezek a gombás eredetű tünetek enyhén jelentkeznek ugyan, de el is tűnnek. Nem erősödnek fel úgy , mint régen.
2009. júl. 23. 17:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves válaszlók. Nekem évekkel ezelött nagyon sokáig visszatérő jelleggel volt gombás gyulladásos fertőzésem. Sosem tudtam rendesen kikeveredni belőle, pedig mindig nőgyógyász szaksegítségét kértem. Volt egy ún. lézeres hegesítésem is a méhszálynál felmaródás miatt. Mióta már nem szedem a fogamzásgátlót a tüneteim enyhén jelentkeznek, aztán el is tűnnek. A korábbi problémáim kihathatnak a termékenységemre?
2009. júl. 23. 17:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a Gynevac-ot?
2009. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon ismerős. Aplikátoros? Én már szinte mindent próbáltam. Nem igazán van olyan amit nem. Krém, tabletta, kúp,sőt oltássorozat, utókezelés, tejsavas öblögetés, stb. Lehet ez gond a teherbeesésnél?
2009. júl. 23. 20:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egy 5 alkalomból álló injekciós kezelés, fel kell íratni. Keress rá, nagyon ajánlom, többen lettek a kezelés után terhesek hasonló problémákkal. Nekem a visszatérő hólyaghurutomat szüntette meg. Persze ez sem csodaszer, de ártani nem fog.
2009. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. A gynevac-ot így, hogy elolvastam az oldalt amit javasoltál, felismertem. Én kb. 3 éve kaptam ilyen oltássorozatot izomba. Arra emlékszem, hogy kifejezetten gombára és gyulladásra. Ami viszont elkerülte a figyelmemet és a doki sem mondta, hogy hűtőben kell tárolni. Emlékszem, hogy totál kiborultam miatta, de a doki azt mondta, hogy bizonyos %-ban így is hatásos. Hát lehet, hogy ez volt nálam a gond, mert problémám volt utána is. Azért az új dokimmal ezt is megbeszélem. Még egyszer köszi a segítséget.
2009. júl. 24. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!