Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességem 8. hetében...

A terhességem 8. hetében 14.5mm embrió szívhangal minden rendben már ekkor előfordult 2 napig barnás pecsételés de azt mondták nincs gond 11 hetesen elvetéltem 3 órás görcsölést követően bő vérzéssel, ezután kell kivizsgálásokra járni?

Figyelt kérdés
Igazából azt szeretném csak hogy mással ne forduljon ez elő ha pecsételést érez azonnal orvos most már tudom első terhességem volt. Ha nem mentem volna be az ügyeletre akár el is vérezhettem volna ott már hüvelyi ultrahangon nem látták a babát szinte megkérdőjelezte a terhességemet egyből papirokat kért. csak vérömlenyek voltak bennem vagy valami ilyesmi szörnyű volt a kiszolgáltatotság aztán mégis kellet az egészségügyi kaparás egyből mütő később már kiderült hogy hamarabb meghalt mert mégis csak ott volt csak megált a fejlődésben 8-9 hetesen és felszívódásban volt valószínű csak most ürült ki belőlem elvittem a zzárójelentést a nőgyógyászomhoz aki azt mondta egyes részeket amik nem szívódnak fel egészségügyi kaparással el kell távolitani kölünben fertőzést lehet kapni. hát most várunk egy bő fél évet és kiváncsi lennék milyen vizsgálatokat lehetne ilyenkor elvégezni hogy kiderüljön és többet ne történjen ilyesmi? ugyanis kicsit félek hogy megtörténik másodjára is.

2012. aug. 22. 10:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

semmire.....

maximum olyat olvasol,hogy találtak a mintában magzati vagy embrió szövetet...De semmi egyebet nem fogsz megtudni belőle...Én 20.-án este konkrétan lehuztam a wcn a babámat csak úgy kipottyant...semmi görcs csak vérzés kiséretében...

Ma már nincs alvadt vér csak piros és az is kezd csökkeni.

2012. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
egy megjegyzés, remélem nem tűnök gonosznak 3 napja történt ez az egész eset velem pont 20.-án és most így hogy kibeszéltem és olvastam itt sok történetet nem érzem már olyan rosszul magam, az elején magamban kerestem a bajt de látom hogy olyan sokan átélnek ilyet és később sikerül persze nagyobb odafigyeléssel, bízom benne hogy én is közéjük fogok kerülni! Most így az első ilyen eset után nem tudom igazából mennyire természetes ez az egész de sírni már nem tudok és a kedvem is egész jó lett már beletörödtem! Remélem ezzel senkit sem bántottam meg, de úgy érzem ez a legjobb megoldás már megyek is most vissza dolgozni elfoglalom magamat, és csak előre tekintek és legközelebb figyelek mindenre nagyon! Nagyon sok embernek adhat megnyugvást ez az oldal nagyon köszönöm hogy megosztjátok az élményeiteket! tényleg,
2012. aug. 23. 11:37
 13/21 A kérdező kommentje:
egyébként hogy lehetséges az hogyha igaz lenne tényleg, hogy nincs semmi panaszom és ha tényleg hamarabb leált a fejlődésben még 3 hetet hordtam és most dobta ki, ezt senki orvos se senki nem tudta megmagyarázni az ambuláns lapon az volt hogy Ab.incip.s.11? A zárójelentésen meg már Ab. incompl.s.11 most akkor ez csak hogy ennyi hetes lennék azt jelenti? jajj ne haragudjatok ezekért a kérdésekért, csak tudjátok hogy az orvosokkal valahogy nem lehet beszélni nem ő diagnosztizált nem adhat információt stb.
2012. aug. 23. 11:53
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem is sokat jelent,hogy az ember olyan sorstársakkal tudja megbeszélni, kibeszélni az átélt tragédiáját,akik igazán megértik, sajnos ugyan saját szomorú történéseik kapcsán, de szívből átérezve min is megyünk keresztül!(én vok aki sok lombik, vetélés, m.kívüli, majd most újabb m.kívüli után elveszítette a babájukat) Nekem a szövettanban azt írták, hogy chorionboholy szövetek és deciuda lemezek jelenléte, dg.: terhességi szövetek intratubarisan, extrauterin graviditás kapcsán. A két évvel ezelőttin szintén ennyi: trophoblast és deciuda sejtek jelenlétével terhességi szövetek. Igazából mást a szövettanra nem tüntetnek fel. Lányok, mindenkinek sok erőt és kitartás, lesz babánk!!! Eszti
2012. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát nekem elhalt terhességnél úgy volt,hogy 8 hetesen minden szép és jó doki csak 12 hetes ultrahangra rendelt vissza és ott közölte a 9 hét körül elhalt...Ja és aznap én voltam a harmadik aki igy járt....

Kérte ,hogyha nem vérzek menjek be kórházba hétfőn...Vasárnap szó szerint előntött a vér...Mentő kórház sűrgősséggel műtét de nekem szövettan nem készült...

2012. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
pontosan ugyan így jártam teljesen így annyi különbséggel hogy már nem tudtam elmenni a 12 hetes vizsgálatra ami tegnap lett volna :( Mostantól ez az augusztus 20. hát eszméletlen sosem fogom tudni elfelejteni még csak esélyem sem lenne rá még más ünnepel addig én :( na majd csak kárpótol valaki később még az is lehet pont 20.-án. És a legfurcsább hogy szülinapomon tudtam meg hogy lehet baba lesz, és a párom szülinapján ért véget! hát nekem ezt adta ez az év!Nem tudom ki hogy van az átkokkal de lassan kezdek hinni benne! De a párom legalább bebizonyította hogy szeret és mellettem áll bármi legyen is olyan kedves megértő úgy érzem ez a rossz élmény még jobban összekötött minket. Hát ez az én történetem és úgy érzem ennél már csak jobb lehet.
2012. aug. 24. 08:08
 17/21 anonim ***** válasza:

Azért ha nem is vizsgálnak ki egy eset után nem szokás következő terhesség esetén kérj gyógyszert a dokitól...Nekem 2. terhességnél nem adtak el is ment 3. és 4. terhességnél kaptam utrogestant ŐK MEGVANNAK!

Most ismét nem volt gyógyszer...várható volt a vetélés...

2012. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tehát akkor legközelebb, jogom van kérni a gyógyszert még akkor is ha az orvos nem akarja kiírni? ártani nem árt hogyha pl. nem tartja indokoltnak?
2012. aug. 24. 11:04
 19/21 anonim ***** válasza:
Hangsulyozd,hogy szeretnéd mert már volt vetélésed és előzmények miatt jobban éreznéd magad...Még azt is mondhatod tudod,hogy segithet ha hormonnal van baj viszont ha a baba beteg lenne az utrogestan mellett is elvetélsz....
2012. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én köv terhességnél tuti ,hogy addig megyek mig egy olyan dokit nem találok aki felirja.A mostanihoz többet nem megyek....
2012. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!