Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességem 8. hetében...

A terhességem 8. hetében 14.5mm embrió szívhangal minden rendben már ekkor előfordult 2 napig barnás pecsételés de azt mondták nincs gond 11 hetesen elvetéltem 3 órás görcsölést követően bő vérzéssel, ezután kell kivizsgálásokra járni?

Figyelt kérdés
Igazából azt szeretném csak hogy mással ne forduljon ez elő ha pecsételést érez azonnal orvos most már tudom első terhességem volt. Ha nem mentem volna be az ügyeletre akár el is vérezhettem volna ott már hüvelyi ultrahangon nem látták a babát szinte megkérdőjelezte a terhességemet egyből papirokat kért. csak vérömlenyek voltak bennem vagy valami ilyesmi szörnyű volt a kiszolgáltatotság aztán mégis kellet az egészségügyi kaparás egyből mütő később már kiderült hogy hamarabb meghalt mert mégis csak ott volt csak megált a fejlődésben 8-9 hetesen és felszívódásban volt valószínű csak most ürült ki belőlem elvittem a zzárójelentést a nőgyógyászomhoz aki azt mondta egyes részeket amik nem szívódnak fel egészségügyi kaparással el kell távolitani kölünben fertőzést lehet kapni. hát most várunk egy bő fél évet és kiváncsi lennék milyen vizsgálatokat lehetne ilyenkor elvégezni hogy kiderüljön és többet ne történjen ilyesmi? ugyanis kicsit félek hogy megtörténik másodjára is.

2012. aug. 22. 10:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeket, tényleg nagyon hálás vagyok!
2012. aug. 25. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!