Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetélhet úgy valaki, h....

Elvetélhet úgy valaki, h. észre sem veszi? A héten leszek 9 hetes terhes,3 hete voltam orvosnál. Azóta nem is barnáztam, semmi. A rosszulléteim is elmúltak. Lehet elment a baba úgy hogy észre sem vettem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem csinált hüvelyi uh.-ot?Meg kellett volna néznie!Hisz akkor honnan tudja hogy van szívhang.Én a helyedben keresnék egy másik dokit.
2012. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Elvetélni tuti nem vetélhettél el, mert akkor véreztél volna. Viszont sajnos elhalni elhalhat úgy az embrió, hogy észre sem veszed. Persze ilyenkor műszeres befejezés szükséges. De tényleg ne gondolj ilyenre, minden rendben lesz!
2012. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem csinált hüvelyi ultahangot.
2012. aug. 22. 13:06
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez azért durva. 9 hetes vagy, és még egyszersem néztek meg UH-on? Én ilyenkor már a 2-on is túl voltam, pedig nem magándokim volt, hanem sztk-ba jártam. Szerintem menj el egy másikhoz, ideje lenne már, hogy rendesen megnézzenek.
2012. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég furcsa...pénteken kell visszamennem hozzá...
2012. aug. 22. 13:11
 16/19 anonim ***** válasza:

pénteken el ne gyere mig nem csinal hüvely UH


sok sikert

2012. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha elvetélnél akkor véreznél. Normális dolog, ha egy idő után a reggeli rosszulétek elmaradnak. Nyugi ne idegeskedj minden rendben lesz.

2012. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem ünneprontó akarok lenni, csak nekem bántja a szemem, amikor olvasom,hogy vérzés nélkül nincs vetélés.

Sajnos van!

Barátnőm most 11 hetes, és úgy néz ki,hogy 8 hetes kora óta nem él a magzat!

De kérdező! Ilyenekre nem is gondolunk!

Anno nekem is elmúltak a rosszulléteim egy pillanatról a másikra!

2012. aug. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó válaszoló!


A magzat elhalás és a vetélés két külön dolog. Igen a magzat elhalást nem veszed észre. De egy vetélés amikor már a szervezet kilöki a magzatot azt igen is vérzéssel jár.

Barátnődnek elhalt a magzata de nem indult be a vetélése.

2012. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!