Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Meg fog jönni?

Mi a véleményetek? Meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Nem volt nagyon magasan a hőm, de ma még lejjebb ment. Holnapra nem várom, mert 30-32 naposak a ciklusaim. 4 napja kicsit fájt a hasam. Aztán, amikor 37 fölé ment a hőm, akkor beteg voltam. Átestem ezen a hasmenéses hányásos betegségen. Most viszont már semmi bajom. A hasam sem fáj, pedig ilyenkor már szoktam érezni, h meg fog jönni.
2009. júl. 25. 11:10
 1/8 A kérdező kommentje:

A görbém:


[link]

2009. júl. 25. 11:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem fog megjönni,mert 9 napja volt tüszőrepedésed.Kb 5 nap múlva kellene nem megjönnie,aznap tesztelhetsz,sok sikert:)
2009. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor még reménykedhetek?
2009. júl. 25. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:)Sok sikert!
2009. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már nagyon szeretnénk babát. Sajnos legutóbb elvetéltem. Viszont akkor valamivel magasabb volt a hőm, és ilyenkor már volt egy pár tünetem. Fájdogált a hasam kicsit, nagy volt az étvágyam, sírósabb és fáradékonyabb voltam. Most meg abszolut semmi. Se mensis tünet, se terhességre utaló jel. És a hőm is elég alacsony. Szóval ezért nem értem, mi van.
2009. júl. 25. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Még várjunk,ha baba van,a beágyazódás szakasza zajlik.Szorítok!
2009. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem 20.napon volt ovulacio, kb.7-10nap beagyazodas..utana par nap mensi vagy baba:D
2009. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. :(((
2009. júl. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!