Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a legkésőbbi életkor...

Melyik az a legkésőbbi életkor, amikor még nem veszélyes teherbe esni (a baba számára)? Később milyen kockázatokkal járhat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem kb .30.én csak annyit tudok hogy 35 év felett veszélyes,mert akkor nagyobb az esély fejlődési rendellenesség és a down-kór kialakulásának veszélye!
2008. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen a 35-öt mondják a legtöbben, viszont vannak, akiknek 22 évesen is beteg babájuk születik, és vannak, akik 40 évesen is egészséges babának adnak életet...
2008. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35 fölött már veszélyesebb, viszont egyre többen vannak, akik 35 fölött vállalják be, és egészséges babájuk lesz. Már sok vizsgálatot el tudnak végezni, hogy időben kiszűrjék a rendellenességeket.
2008. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 45 éves,és 6hónapja született meg az öcsém,tök egészségesen:)
2008. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
bá az orvosok szerint 30 évnél már több a ockázat. de szrintem 45 alatt még nyugodtan. de ha nincs gyermeked akkor tök mindegy nemszabad nézni a kort. ha 47 éves is valaki és még nincs gyereke akkor mindent bele. amugy hány éves vagy?
2008. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és ezt azért kérdeztem mert gyerekszülés előtt szeretnék saját vállakozást beindítani és jólmenővé tenni! Nem tudom mennyi időt fog igénybe venni, de minden földi jót meg akarok addigra adni neki és a család többi tagjának is.
2008. máj. 12. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
35 felett már veszélyesebb!
2008. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem árt arra is gondolni,hogy azt a gyereket fel is kell nevelni.És aki nagymama korba szül,az valószínű hogy kevesebb időt tölthet el a gyerekével.

Nem beszélve a kockázatokról,hogy az életkorral emelkednek.

Időbe kell gondolkodni annak,aki gyereket akar.

2008. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nem zárja ki azt, hogy egy vállalkozást sikeressé tegyél. Sőt 2 gyerek mellett is lehetsz sikeres vállalkozó és sikeres édesanya is. A kettő nem zárja ki egymást.
2008. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vannak statisztikák, de vagy bejön, vagy nem. Nyugodtan építgessed a karriered, ha ennyire elszánt vagy, pár áv múlva már meglesz minden a kisbabához. Azt mondják a legoptimálisabb 24-30 között szülni.
2008. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!