Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rigevidon + Augmentin, terhesség?

Rigevidon + Augmentin, terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy Rigevidon fogamzásgátló tablettát szedek és arcüreggyulladás miatt augmentint kellett szednem 1hétig reggel és este is 1-1 szemet. (Mind ez menstruáció után fél héttel) Beszéltem a nőgyógyásszal róla,ő azt mondta,hogy 1-2 órának el kell telnie a két gyógyszer beszedése közben és akkor nem lesz baba. Egyik este véletlenül vacsora előtt vettem be a fogamzásgátlót és vacsora után az augmentint. Nem használtunk kiegészítő védekezést a párommal. Nem igazán tudom,hogy így történhet-e peteérés. Ha nem szedném a fog.gátlót,akkor ahogy számoltam,24.én lett volna ovulációm,viszont így nem tudom,hogy lehetséges-e és ha igen,akkor mikor? Már egyszer voltam terhes,de sajnos el kellett vetetnem a babát,ami akkora lelki sérülést okozott ,hogy elkezdtem szedni a fog. gátlót utána. Ha terhes lennék,már megtartanám a babát. Kb. 2 napja úgy érzem,mintha le akarna szakadni a mellem,ha leveszem a melltartót,meg fáj a méhem. Még 10szem fog.gátlóm van hátra. Lehetséges,hogy terhes vagyok? Mikor az előző picivel terhes lettem,már 2 nap után elkezdtem émelyegni,de így,fogamzásgátló mellett,már nem merném azt mondani,hogy ez olyan tünet. Lehet csak felkavaródtak a hormonjaim?!? Kérlek válaszoljatok! Stresszelek kicsit,mert mennem kellene rönthenre,de ha terhes vagyok,akkor nyilván nem megyek el,viszont a tesztek még ilyenkor nem mutatnak semmit sem.


Előre is köszönöm!!



#Rigevidon+Augmentin
2012. aug. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nagyobb az esélye, h nem lesz baba , mint igen, de azért ne menj röntgenre, és ne szedd be a további gyógyszert. Vvár5t napjáig minimum gumival legyetek együtt. Ezt sajnos nem lehet megjósolni, h baba -e vagy sem? De amúgy ha 24-én volt peteérésed és terhes lettél MÉG nem érezheted a tüneteket! Illeteve a legjobb lenne ha a nődokit kérdeznéd meg erről a szituról!!!
2012. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos igen. Azért gondoltam csak rá,mert az előző picinél 2 nap után az aktussal olyan émelygés fogott el,hogy már akkor sejtettem,hogy baba lesz a dologban és 2-3 hetet kellett várnom,hogy beigazolódjon. Addig a tesztek is becsaptak. Megjelentek halványan a 2. csíkok,de eltűntek,meg időn kívül jelentek meg.:/ Nos egyik esetet sem bánom,csak ha baba lesz,akkor nagyon remélem egészséges lesz és nem lesz befolyással rá a gyógyszer!
2012. aug. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!