Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szedtetek már...

Terhesség alatt szedtetek már Augmentin nevű antibiotikumot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 2 hónappal hamarabb beindult a szülés és vissza kellett tartani. A kórházban ezt kellett szednem, (ha fertőzés okozta volna elővigyázatosságból). Amikor bent feküdtem sokan szedték. Most 4 hónapos a babám,időre született és semmi baja.
2011. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

[link]

15 hét előtt nem venném be,és utána is csak akkor,ha az orvos írta,és tud a terhességről.

2011. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mert az történt, hogy nem biztos, hogy terhes vagyok, de már sokat késik, és elvileg volt, amikor nem védekeztünk.


A múlt héten szedtem egy hétig, mert nem jó a vizelet-tenyésztésem, orvos írta fel.


Csak eszembe jutott, hogy ha esetleg terhes lennék, azzal most ártottam-e.

2011. dec. 26. 12:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként köszi a válaszokat és a linket!
2011. dec. 26. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Kolléganőm kb. 4-5 hetes terhes lehetett , amikor ezt szedte, nem tudta, hogy terhes. Semmi baja nem lett a babának, de az orvos biztosabbat tudna mondani.
2011. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Én szülés közben kaptam vénásan, mert akkora már 17 órája elfolyt a magzatvizem és a doki elővigyázatosságból beadta, hogy se én, se a baba ne kapjunk fertőzést. A terhességem elején beteg lettem és ekkor még nem lehetett tudni, hogy tényleg terhes vagyok-e. Így szóltam az orvosnak, hogy fennáll a lehetősége és olyan gyógyszert írt fel, amit ilyenkor is lehet szedni. Az nem augmentin volt, mert nem bakteriális, hanem vírusos betegségem volt. Beszélj az orvosoddal, ő biztos megnyugtató választ tud adni.
2011. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Nekem multhéten írta fel a háziorvosom, mert nagyon meg voltam fázva. Bár nekem az Augmentin Duo-t írta fel. Megkérdeztem itt is, és még a nődokimat is, azt mondta, hogy nyugodtan szedjem be, nem lesz semmi baj. 20hkm
2011. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem arcüreggyulladásom volt Semicilint írtak fel 10 hetes voltam akkor. Mikor 12 hetesen voltan nődokinál, mondtam neki,hogy szedtem Semicilint, és azt mondta, hogy Augmentint is szedhettem volna.

Az első babánál a végén kellett szedni.

2011. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. dec. 26. 18:16
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodtan szedjed, pláne, ha orvos elrendelte.

Én 5 és 10 hetesen is szedtem, a Babámmal minden oké.

2011. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!