Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nap késés után teszteltem...

Két nap késés után teszteltem ma reggel és sajnos negatív. Van értelme tesztelni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még korai lehetett, de akkor van értelme tesztelni? Ha csak 1-2 hét mire kimutatja, akkor már inkább a tuti doki vélemény és az UH, nem?
2007. dec. 14. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dokihoz akkor érdemes menni amikor már kb. 6-7 hetes terhes vagy. Akkor, már látszik a kis embrióka, és lehet hogy a szívverése is. :))

Pár nap múlva érdemes még egy tesztet csinálni, ha addig nem jön meg.


Szorítok.

2007. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a 2 hetes terhességet még az orvosi vizelet sem mutatta ki biztosan.A gyógyszertári teszt meg negatív lett.1 hét múlva újra kellett csinálni,akkor már pozitív lett és az UH-n csak egy kis petezsák látszott.Szóval várj még 1-2 hetet, és akkor már biztos lesz az eredmény.
2007. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te döntésed.

Van akinek m ég 7 hetesen sem mutatja ki a teszt.

Ha késik, menj orvoshoz.

2007. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot, érdemes még egyszer megpróbálni szerintem. Utána meg orvos. Drukkolok!
2007. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!