Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok az Elevitről?

Mit gondoltok az Elevitről?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim közt vegyesen oszlanak a vélemények.Szerintetek is érdemes már a baba tervezésekor elkezdeni szedni?
2009. júl. 26. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
olyan ismerősöm mondta akinek a rokona a gyógyszeriparban dolgozik/tőle hallotta/,hogy az elevitben rákkeltő anyag van és több országban már be is tiltották!én azonnal abbahagytam amint ezt megtudtam!inkább szedj mást sztem!gravida pl....
2009. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Épp olvasgattam a régebbi kérdések között, hogy a Gravidát többen javasolják.
2009. júl. 26. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
a gravidárol azt olvastam a napokban,több hölgy is írta h erős hányingerük van tőle,és h étkezés után kell bevenni és akkor nem lesz hányinger!tehát ha elkezded szedni akkor ezt sztem így csináld!remélem tudtam segíteni!előző voltam!
2009. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
amúgy mióta próbálkoztok?szintén előző voltam!:))
2009. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is a gravidát ajánlom. Az elevitet már annyira túl reklámozzák hogy kezdem azt hinni nem nagyon fogy. S ha nem fogy akkor nem is lehet valami jó. A gravidába ráadásul van jód is ami nagyon fontos.
2009. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Még egy érv a Gravida mellett. Több ásványi anyagot tartalmaz az Elevittől.Jódot és káliumot is tartalmaz, ami nagyon fontos a baba növekedéséhez, az egészséges fogantatáshoz.

Az Elevittől ráadásul sokan híznak is. (tapasztalatom)

2009. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet szedem és nagyon jó.Nekem semmi problémám vele, pedig én a sima szépségvitaminoktól is rosszul voltam,mindre érzékeny vagyok, de az Elevittől semmi bajom.Én ajánlom.Ez a vezető terhesvitamin.Rákkeltő??Ilyen hülyeséget.Czeizel Endre ajánlja, szerintem ez elég meggyőző.Ha tényleg rákkeltő lenne, nem adná a nevét ehhez.
2009. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

2hónapja dolgozunk az ügyön:) ami még nem mondható hosszú időnek, de szerintem ha valaki nagyon akar valamit, az általában türelmetlen...Sok mindent lehet hallani, és nehéz eldönteni, mikor mi a helyes, ezért kérem a véleményeteket.

Mégegyszer köszönöm!

Üdv:)

2009. júl. 26. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia az Én dokim is csak dicsért mikor mondtam hogy elevitet szedek azt mondta az egyik legjobb árban is és ezt ajánlotta volna.Nem hiszem hogy rákkeltő amit kismamiknak adnak sokkal de sokkal jobban bevizsgálnak mint egy sima vitamint...vitaminban meg ásványi anyagban pedig semmi olyan nincs ami rákot okoz!!!

Én terhesség előtt szedtem meg most is folyamatosan 11 hetes vagyok és nem vagyok tőle rosszul és egy dekát sem hiztam tőle...Pedig eszem rendesen..:-)

Ajánlani tudom!Ja és jól van a babóm és én is!!!

2009. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához!

Remélem hamarosan én is ezzel dicsekedhetek:)

2009. júl. 26. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!