Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt 2abortuszom. Bele beteged...

Volt 2abortuszom. Bele betegedtem! Most szeretnénk babát! Próbálkozunk már fél éve, eddig eredménytelenül! Vlmi tipp? Szerintetek nincs esélyem? Ha orvoshoz elmegyek nem fognak bántani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 15:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vártam a hozzászólásokat és gondoltam egyben válaszolok is!:) Nagyon Szépen köszönöm a hozzászólásokat és nagy erőt is adtatok!Mindent elfogok követni és nem adom fel!!:)Sajnálom a szomorú történetet a válaszok között :( Nagyon szomorú,h léteznek ilyen emberek!De hinni kell a jóban!Mostmár nekem is ezt kell tennem!Mindenkinek a legjobbakat kívánom! <3
2012. szept. 1. 12:57
 12/12 xenia333 válasza:
en is voltam mar ebben a helyzetben nekem is volt mar egy abortuszom nem volt konnyű de tul tettem magam rajta remelem neked is sekerülni fog
2013. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!