Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok, de a...

5 hetes terhes vagyok, de a hasam már most nagyobb mint terhesség előtt, és olyan mintha mindig teleettem volna magam. Van itt olyan, aki már a terhesség elején észlelt ilyet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Már most látod, hogy nőtt a pocid?
2012. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát elég vékony vagyok és sokat is sportoltam,és biztos vagyok benne h jóval nagyobb a hasam mint pár hete,meg ilyen puffadás érzetem is van, és a mellem is nőtt, a férjem is észrevette.
2012. aug. 29. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod lefényképezni a pocid? Csak azért kérdezem, mert én is nagyon vékony vagyok, és sokat sportolok, babát is szeretnénk, és alig várom, hogy majd nőjjön a pocim, és lássa más is, hogy állapotos vagyok.
2012. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát lefényképezném, de nem tudom mivel,nincs gépünk hozzá
2012. aug. 29. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát kár. Pedig szívesen megnéztem volna.

Mikor tudtad meg, hogy állapotos vagy? A Párod tudja már? Mióta próbálkoztok? Mikor mész/voltál dokihoz/dokinál?

2012. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok ,elsőre összejött úgy látszik a nászútunkon ami most volt,de hozzáteszem h én is és a férjem is egészséges életmódot folytatunk.igen tudja már és nagyon örül mivel tervezett baba:-)
2012. aug. 29. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is elég vékony vagyok,de nekem csak a 3.hónap vége fele kezdett el növekedni!Most vagyunk a 14+2 nél,de most már mindenki mondja mekkora hasam van! :)
2012. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!ne aggódj emiatt!ez még csak haspuffadás!majd olyan 16-17 hétre elmúlik!én most vagyok 22 hetes!pár hete múlt el nekem is ez a tünet és most kezd látszani az igazi göbölyödő pocak!boldog babavárást! 22 hkm
2012. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem is ilyen volt. Ez csak olyan haspufi szerűség. Nekem nagyobb méretű nacit kellett hordanom. De "elmúlik". Egy-két hét.
2012. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!