Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm 10 hetes terhes,...

A barátnőm 10 hetes terhes, de a 2. héttől úgy viselkedik mintha depressziós lenne, nem érdekli semmi, nem tudja mit szeretne! Most épp az apjánál lakik ahol embertelen körülmények vannak, itt velem pedig mindene megvolt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudja, hogy mit akar? A babat biztos szeretne? Akartatok a babat, vagy veletlen jott? Osszevesztetek, vagy miert ment el toled?
2008. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát a babát már szaeretné,az elején nem volt biztos benne..

Egyábként azért ment el mert állítólag nem érzi jól magát nálunk..viszont az apjánál meg igen ahol egerek vannak a lakásba,hideg van nagyon,kaja sincs,a fürdőbe nincs fűtés stb viszont jó neki!?

2008. dec. 28. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Jujj, probalj beszelni vele, es magyarzad el neki, hogy fontos a biztonsag most neki, es mar nemcsak sajat magaert a felelos! Hivd vissza, es legyel aranyos hozza, erezze, hogy fontos szamodra. Szegenyke. Valoszinu megijedt a ravaro feladattol. De miert nem szeret nalatok lenni? Teremts neki olyan otthont, hogy szivesen menjen haza, hozzad!!! Nem szabad, hogy most terhesen barmilyen betegseget osszeszedjen, es megfazzon az apjanal. Hozdd vissza, es mondd meg neki, hogy nagyon szereted, es nem mehet az apjahoz, hiszen a te gyereked is, nemcsak az ove, amit a szive alatt hord! Vigyazzal ra, a babahoz sok oromet kivanok nektek, allj melleje, mert nem konnyu kismamanak lenni. A biztonsag nagyon-nagyon fontos most is, es mindig egy anyanak egy gyerekkel!!! Ez lebegjen mindig a szemed elott, hogy biztonsagban legyenek nalatok, hiszen a te gyerekedrol van szo, es az anyajarol. Remelem visszamegy minel elobb, es egyutt varjatok a babatokat!
2008. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szereti az apját, és az apja is szereti őt. Biztonságra vágyik, azért ment haza a családjához. Érzelmek tekintetében rendben volt a kapcsolatotok, kölcsönösen ragaszkodtok egymáshoz, vagy a jobb körülményekkel próbáltad "elvarázsolni" őt?
2008. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az apja olyannyira szereti hogy felvetetett vele 180ezer forintos provident kölcsönt amiből semmit sem fizetett vissza....Ez amúgy a megismerkedésünk előtt történt!Augusztus óta ismerjük egymást és szeptembertől vagyunk eggyütt én Vas megyébe lakom,ő Szabolcsba..szóval nálunk lakott 3,5 hónapig!Előttem vőlegénye volt aki szintén csak kihasználta!A terhessége 2 hetétől viselkedik így!Én nagyon megértő kedves stb vagyok...feladtam érte a vezető beosztásom,ágyba vittem neki az ételt,semmi dolga,gondja nem volt!Most épp egyre jobban meg lesz fázva,de nem érti meg hogy nagyon rossz helyen van:(
2008. dec. 29. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező, mi lett a csajjal és a magzatal?
2023. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!