Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 13 dpo-n negatív a...

Ha a 13 dpo-n negatív a teszt, akkor biztos nincs baba?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem 10-es érzékenységű Qpido teszttel, de sajna negatív. 31 naposak a ciklusaim, hétfőn nem kellene megjönnie. A 13. ciklusnapon voltunk együtt, a doktornőm látta aznap az uh-n hogy kiszabadult egy pete. Olyan tüneteim vannak mint az előző babánál, de a tesztem negatív. Vele ezen a napon már halványan + volt a tesztem. Már ne is reménykedjek? :( Nagyon szeretnék babát, mert őt sajnos elveszítettük.
2009. júl. 28. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem reménykedj nyugodtan, még bármi lehet, nagyon messze van a hétfő :) én csütörtökre nem várom, de nekem is negatív a ma reggeli. ezek szerint ez egy ilyen nap...

viszont a 31 napos ciklussal a 13. napon tüszőrepedés nagyon korai. nekem is 31 napos a ciklusom, de a tüszőrepedés 17-19. napon szokott lenni... nálad rásegítettek valamivel?

2009. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne reménykedhetnél? A hétfő még messze van, az előző terhességed óta pedig változhatott a szervezeted, lehet, nem olyan gyorsan termeli a hormont. Én leghamarabb hétfőn tesztelnék a helyedben. Drukkolok Neked! :-)
2009. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! :)

Nekem attól függetlenül, hogy 31 napos a ciklusom, mindig a 13-14. napon van pé-m. Valamiért nekem ilyen hosszú a második szakaszom. Tojásos nyákom is olyankor van. Nem segítettek rá semmivel. :) A kisfiam is a 13. napon fogant illetve akkor voltunk együtt az apukával, és csak egyszer! :) és most pont úgy fáj a mellbimbóm mint akkor, nincs folyásom, semmi, pedig szokott, szédülök, és kicsit sok a savam. Remélem nem beszélem be magamnak! :) Hát bizakodjunk!

2009. júl. 28. 10:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és még a sok pisi! Állandón kell, még akkor is, ha nemrég voltam! :)
2009. júl. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!