Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez nagyon-nagyon...

Szerintetek ez nagyon-nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]



Ma reggeli első vizeletből, csak úgy látszik valami, ha szétszedtem. Nagyon-nagyon halvány, ez normális, vagy tényleg pozitív? A teszt 12,5-es.


2012. szept. 6. 07:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
30%
Lehet van ott még egy csík, ismételd meg pár nap múlva :)
2012. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, pár nap múlva jelentkezem egy újabb teszttel :)
2012. szept. 6. 08:48
 13/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez Predictor teszt, akkor csinálj egy másikat inkább... Ez nekem akkor lett iszonyú halvány +, mikor a 25-ös Facelle (300 forint) már 1 hete + volt.
2012. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
61%
nagyon nagyon halovány 10 essel kétnaponta tezstelj megy a drukk
2012. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
21%

Én látom a 2. csíkot és halvány rózsaszín!

Gratulálok!!!!!!

2012. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
igen, predictor teszt. Hűha, ennyire rossz maga a teszt? Akkor mindenképpen megismétlem néhány nap múlva, van itthon Facelle teszt.
2012. szept. 6. 09:25
 17/33 anonim ***** válasza:
63%

ensem ertem miert kell szetszedni a teszte :D

ilyet meg nem is hallottam :D


szerintem ez negativ...

bar ne legyen igazam...



a tobbiek mar gratulalnak is???

hat...en ebbol a 2 kepbol semmit sem latok...ez az igazsag...sorry...

probaldd meg 3 nap mulva...

2012. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt h szét szedtem tesztet és ennyire látszódott a 2. csík de megjött...még ne éld bele magad, tesztelj majd újat!
2012. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
30%
Én mind2 képen látom a 2. csíkot! Szerintem, ha holnap megismételnéd a facelle teszttel, azon már egyértelműbb lenne a csík. De ha tudnál várni szombatig, az lenne az igazi. :-)
2012. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
50%

13-as vagyok, sajnos ennyire rossz, pedig nem olcsón adják...többen is mondták, hogy rossz a tapasztalatuk vele. Nekem 2 volt belőle itthon, akartam eltenni emlékbe egy ilyen "pálcás" tesztet, 14. dpo-n amikor a Facelle-n már a tesztcsík olyan volt, mint a kontroll, csináltam egy ilyet, tök negatívat mutatott, 17. dpo-n alig látható halvány csík volt rajta. Úgyhogy kidobtam 2 ezer forintot, és nem is lett ilyen pálcás tesztem emlékbe. :))) Úgyhogy beragasztom az első Facelle-t a babanaplóba, több pénzt nem költök tesztre. :)))

Szerintem ha csinálsz reggel egy Facelle-t, azon egyértelmű lesz. De akár ma napközben is.

2012. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!