Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez nagyon-nagyon...

Szerintetek ez nagyon-nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]



Ma reggeli első vizeletből, csak úgy látszik valami, ha szétszedtem. Nagyon-nagyon halvány, ez normális, vagy tényleg pozitív? A teszt 12,5-es.


2012. szept. 6. 07:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azt a lila dobozost veszem, egy dobozban 2 db van. Az ára valami nevetséges 800 ft és simán helyeset mutatott többször is, csak tényleg 5 percet ki kell várni.

De az csak a nemvárt napjától mutat már valamit, mert elég gyengécske.

2012. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

A story: minimális az esélye a terhességnek, más esetben nem is foglalkoznék veled. DE: CT-vizsgálat várható a jövőben, (néhány nap, vagy 1 héten belül), és terhesen nem vagyok hajlandó CT alá feküdni. Ezért teszteltem ilyen korán.

Amiért szétszedtem: többen írták, hogy szétszedve látszódik, vagy nem látszódik a 2. csík. Megcsináltam reggel: láttam, hogy negatív, nagy megkönnyebbülés, hogy mehetek CT-re, és minden oké. De reggeli közben émelyegtem (ahogy néhány nap óta), ezért szétszedtem, és megnéztem.


Nem vagyok fanatikus, nem is első baba lenne, de ha mégis jönne a pici, nem vállalom a CT-t. Ennyi a lényeg :). Csak nem akartam ennyire belemélyedni :).

2012. szept. 6. 12:24
 23/33 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként a legolcsóbb tesztet szoktam venni, ha felmerül a várandósság lehetősége. Most azért ezt, mert 12,5-es érzékenységű, és arra gondoltam, hátha kimutatja biztosabban, mint a 25-ös tesztek.
2012. szept. 6. 12:26
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt amit vettél nagyon nem megbízható. Nekem többször mutatott álpozitívat. A te csíkodnál sokkal erősebb volt, de baba nem volt. A facelle a tuti szerintem, azzal próbáld.
2012. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
okés, néhány nap múlva megismétlem Facelle teszttel. Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz a teszt :(. Na mindegy...
2012. szept. 6. 13:25
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem újra a 2. képedet, ha invertálod a színeket, akkor jobban látszik, hogy nagyon halványan, de ott a csík.

Azért csináld meg a Facelle-t

2012. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Igazán aranyosak vagytok, hogy ilyen lelkesen próbáltok segíteni, köszönöm! megírom mindenképpen, akkor is, ha negatív lesz! Köszönöm a sok hozzászólást :).
2012. szept. 6. 13:43
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem teszteltél újra? Izgatottan várjuk az eredményt!
2012. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mikor kell CT-re menned?
2012. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
a ma reggeli 25-ös teszt negatív, de még mindig émelygek reggelente (holott megnyugodtam, hogy hurrá, negatív, és nem lesz gond). Jövő hét pénteken megyek orvoshoz a CT miatt, előtte tesztelek még egyet, ha még mindig marad a reggeli émelygés.
2012. szept. 7. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!