Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez nagyon-nagyon...

Szerintetek ez nagyon-nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés

[link]



Ma reggeli első vizeletből, csak úgy látszik valami, ha szétszedtem. Nagyon-nagyon halvány, ez normális, vagy tényleg pozitív? A teszt 12,5-es.


2012. szept. 6. 07:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

:( sajnálom,hogy ma is negatív volt... azthittem erösödni fog ma már...

Remélem azért,hogy baba van a dologban,és nem szedtél össze valami nyavaját.... :s amiért émelyegsz...

:((( majd azért írj még!!!

Èn azértis drukkolok!!!!!

2012. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


ma reggel teszteltem Facelle-vel, teljesen negatív :). Jó hír, mert így nem lesz gond a CT-nél.


A Predictor teszt meg... senkinek nem ajánlom. Köszi mindenkinek a válaszokat!

2012. szept. 13. 13:53
 33/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Akiket még érdekel: mensi előtt elkezdtem barnázni 2 napig (előtte sosem volt ilyen). Majd megjött rendesen, 28 napra, 5 napon át tartott, elmúlt. A 7. napon megint vérezni kezdtem, de nem nagyon, élénkpiros volt 2 napon át, azóta folyamatosan barnázok, ez már a 10. nap. Úgyhogy lehet, hogy elindult valami, de abbamaradt...

Remélem semmi komoly, mert nem fáj semmim, se láz, sem más, csak irtó fáradt vagyok, és csak még mindig barnázok :(.

2012. szept. 28. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!