Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sperma vizsgálatra csak...

A sperma vizsgálatra csak orvos küldhet, vagy elmehetünk mi magunk is?

Figyelt kérdés

és ha ott kész az eredmény a nőgyógyászhoz kell visszamenni?

Még mindig nem sikerült és a párom családjában van 2 meddő férfi is és azon gondolkodtunk a párommal hogy mi magunk kérhetnénk a nőgyógyászomtól hogy csináljanak egyet emiatt?

Debrecenben hol végeznek ilyet?

előre is köszönöm?


2009. júl. 29. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel Budapestre mentünk teljesen magunktól bejelentkeztünk, elmentünk, megkaptuk az eredményt, tökéletes volt. Ezután én elmentem egy magánorvoshoz Debrecenbe, hogy engem is kivizsgáljon és ott derült ki, hogy a világon semmi bajunk (hormonvizsgálat volt), csak az én szervezetem megöli a spermákat idő előtt, így inszeminációt javasolt! :) Ez mind lezajlott 1 hónapon belül!
2009. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a nőgyógyászomnak mondtam, hogy írjon beutalót andrológiára (ott nézik a spermaképet), azt mondta,menjek vissza a NEM magán rendelésére, és ott megírja, és akkor a lakóhelyedhez legközelebbi andrológiára mehettek, és teljesen ingyenes. (persze ha van tb-d)
2009. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!