Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 centi átmérőjű cisztát...

3 centi átmérőjű cisztát találtak az egyik petefészkemben. Ennek ellenére gond nélkül teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát a párommal, már abbahagytam a fogamzásgátló szedést, de az egyik kivizsgálásnál egy ciszát találtak a petefészkemben. Azóta orvosról orvosra rohangálok, nagyon aggódom emiatt. Az egyik ezt mondja, a másik azt... Az én orvosom szerint így nem lesz egyszerű teherbe esnem, úgyhogy műteni kell. A másik azt mondta, semmit se foglalkozzak vele, majd kipukkad magától, és bőven van rá esély, hogy teherbe essek. Nagyon megköszönnék minden hasznos hozzászólást! Másnak is volt már ilyen problémája , babavállalás előtt?
2007. aug. 26. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, van cisztám, de mindig kifakadt magától. Attól még teherbe eshetsz! A sógornőmnek is cisztája volt, és terhes lett mellette. A ciszta magától kifakadt, a magzatnak semmi baja. Próbáld ki az ezüstcseppet, van honlapjuk is, nézz utána. Sok sikert!
2007. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megno olykor es kipukkan...a doktorno azt mondta, semmi gond a teherbeesessel.
2007. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Júniusban nekem is volt egy cisztám a petefészkemben 2,8cm.Kifakadt magától,de a menszeszem még csak most jött meg.Most állt be a ciklusom. A doki szerint bármikor teherbeeshetek.Csak próbálkozni kell.
2007. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!