Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha a magánorvosom írt...

Az baj, ha a magánorvosom írt fel Clostilbegytet és elmondta hogy szedjem és menjek vissza három hónap múlva, ha nem jön össze a baba. Most akkor ellenőrzés nélkül szedjem? Nem lesz ebből baj? Mi a véleményetek? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem kérdeztem meg a dokit, de szerintetek cickafarkfű teát ihatok közben és majd a ciklus második felében palástfüvet?

2012. szept. 12. 11:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Én a tavasszal szedtem 2x3 kúrát végig. Nekem sem nézte UH-val, csak mértem a reggeli hőmet. Ittam ugyan így a teákat (tudott róla) Nem lett baba, de a hormonjaim egy kicsit elszálltak. Most Mastodyn cseppeket szedek.


Sok sikert nektek!

2012. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Akkor te is hasonló cipőben jársz,mint én...

Kicsit én most megijedtem az utóbbi történetektől.Lehet inkább nem kezdem el szedni.Nem tudom mi lenne ebben az esetben a legjobb.Esetleg megpróbáljam egy hónapig szedni és ha nem jön a baba,akkor inkább keressek másik orvost?

Ha van peteérésem,akkor ne szedjem semmiképp a Clostilbegytet?(a legutóbbi ovulációs tesztem pozitív volt)

2012. szept. 12. 13:53
 13/41 anonim ***** válasza:

Én ugyanebbe a szituba vagyok, az orvosom clostit írt fel, úgy hogy még egyszer sem! vizsgált meg, csak mondtam neki hogy már több mint egy éve nem sikerül teherbe esnem. Egy vérvételem volt, aminek az eredménye állítólag jó, de én még nem láttam.

Kérdeztem hogy akkor mikor kell visszamenni, (gondoltam én is hogy UH nézi majd a peteérést, vagy kontroll) azt mondta nem kell visszamennem... most akkor mi van?

Orvosváltás, az van! :S

Én így be nem szedem! Volt már cisztám, ki tudja most van-e (merthogy nem vizsgált meg), meg semmi jót nem hallottam erről a gyógyszerről.

Azért elképesztő milyen felelőtlenek az orvosok. Azt hittem csak én fogtam ki már megint egy ilyet, de úgy tűnik nem, ők vannak többségben.

2012. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Hát fura ez amúgy.

Nekem még sosem volt cisztám(kop,kop.kop),nem tudom ettől ha egy két hónapig szedném mi lenne.

Elbizonytalanodtam.

2012. szept. 12. 16:47
 15/41 A kérdező kommentje:
Valakinek nem volt így pozitív tapasztalata?
2012. szept. 12. 19:49
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

tegnapi 6-os vagyok.


Én nem foglak se rábeszélni, se lebeszélni, de azért azt is vedd figyelembe, hogy neked ezt a gyógyszert egy szakember írta fel, itt pedig névtelen, ismeretlen laikusok válaszolgatnak neked.

Személy szerint én nagyot csalódtam abban az orvosban, aki nekem felírta, de nem emiatt az ügy miatt. Ha a mostani dokim mondaná, hogy szedjem, gondolkodás nélkül megtenném.

Ha nem bízol az orvosodban ne szedd be és keress másikat dokit.


Minden jót.

2012. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy Closti-t csak kizárólag ellenőrzés mellett lehet szedni. Ha túlstimulál a doki és teherbe esel, nagy esély van arra, hogy 3-4-es ikreid legyenek. Ennek veszélyeit gondolom nem kell részletezni (fogyatékosság, fejl. rendellenesség) A "felesleges" magzatokat pedig műtéttel távolítják el.Nagyon felelőtlen a dokid. Jómagam is többször voltam stimulálva, de a 12-14. napon mindig uh-ra kellett mennem, a fentiek kizárása miatt. Több alkalommal nem is kellett végigszednem a kúrát, mert szépen megértek a tüszőcskék. A Closti egyik mellékhatása, hogy vékonyítja a nyálkahártyát, ezzel megnehezítve a beágyazódást. Én erre is kaptam gyógyszert, amit a clostyval párhuzamosan kellett szednem. Több sikertelen próbálkozás után, 32. hetes kismama vagyok ! KItartást kívánok és keress egy normális dokit!
2012. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
Én is szedem,most második honapja.Nekem se kellett menni uh-ra.
2012. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
A 7.vàlaszoló vagyok.3 havit írt fel neki,de nem volt uh..sosem
2012. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Valakivel olyan pozitív eset nem történt,amikor az orvos írt fel Clostit és ellenőrzés nélkűl várandos lett problémák nélkűl?
2012. szept. 16. 09:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!