Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha a magánorvosom írt...

Az baj, ha a magánorvosom írt fel Clostilbegytet és elmondta hogy szedjem és menjek vissza három hónap múlva, ha nem jön össze a baba. Most akkor ellenőrzés nélkül szedjem? Nem lesz ebből baj? Mi a véleményetek? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem kérdeztem meg a dokit, de szerintetek cickafarkfű teát ihatok közben és majd a ciklus második felében palástfüvet?

2012. szept. 12. 11:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. naptól kellett, 5x1-et szedni, majd a 12-16 nap között akciózni apával :)

De ahogy figyelem magamnak, a 14-15 napon van LH csúcsom, peteérésem, ovum.

Az ovu tesztem tegnap estére lett pozitív, ma is csinálok majd, de még nem tudom, mi lesz az eredménye, elvileg negatívnak kell már lennie.

2012. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Disi ***** válasza:
Nekem is írt fel a dokim annak idején, de előre megbeszélt időpontban vissza kellett mennem, megnézte hány tüszőm van és meg is mérte őket mekkorák. Akkor megbeszéltük, hogy mikor akciózzunk apával, abban a hónapban terhes maradtam. Utána szedtem Duphastont is, de előtte egy évvel elvetéltem, így ez egyértelmű volt. Menj el másik dokihoz.
2012. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
72%

én a helyedben biztos megnézetném magam uh-on.

én napi 2×1 darabot szedtem, s a 2. hónapban mentem uh-ra. a gyógyszer hatása: 5 db érett tüsző!! egyből mondta is a doktornő, hogy abba is hagyhatom, a 3. hónapban már ne szedjem, mert elég rendesen reagált a szervezetem! gondolj bele, ha a 3. hónapban is beszedem, mennyi tüsző érett volna meg...

2012. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek.

Minden hónapban új petesejtek érnek, s nem feltétlenül több. Nekem először 2 érett, másodszor csak egy. Harmadszor három, negyedszer megint egy.

Az hogy 5 érett, nem jelenti azt, hogy legközelebb már 6 lesz.

2012. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
a doktornő szerint az abbahagyás után is még 2-3 hónapig jelen van a szervezetben a closti hatása! ezért mondta, hogy nem akar túlstimulálni, hiszen, abban a bizonyos 2. hónapban jelen volt az előző havi adag és az aktuális havi adag closti is, s ha tovább folytatom, akkor a 3. hónapban már 2. havi hatás + a frissen szedett gyógyszer hatása is érvényesül pluszban!
2012. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Nekem év elején januárban kezdtem el a clotyt ciklus3napjától 5napig este 1db-ot Uh látott tüszőket szépet repesztő szurit nem kaptam /ovitrelle.Febr.márciusban már nem szedtem el végig hála. uh-on Ápr.elején jobb.o-ban 67mm*43mm kétrekeszű vékonyfalú ciszta.Bal o-ban 49mm*39mm 3mm falvastag cysztikus képlet.Endom:Ciklus11napján13mm.Május19szép szülinapom volt hajnali óriási görcsölés aztán kivégzés szerű ömlő vér gombócok összenyomtam.Délutánra jobban lettem görcsoldótól nem mentem ügyeletre hétvége volt gondoltam így kiürült.Laparoszkópia lett volna júl.3 lemondtam nem egyeztem bele csak a Hycosy só oldatos vizsgálatba sajnos nem jutott át a folyadék.Aug-.ban ciklus7napján Hsg rtg kontr.anyag altatás vizsgálatom volt mely kimutatta petevezetőim vékonyak bal o.pici gond volt de nyomásra átjutott a hasüregbe a folyadék.Mensim22napra jött.Következő hónapban szept-ben újra 22napra ömlött a híg piros vér3napig éjjel nappal.Uh.ciklus 12napján jobb.o-ban cysta5cm sima benn ékű,Endom10,2mm.Nem számítottam cystára de így már rájöttem h.ugyanaz a tünet volt mint ápr.máj-ban híg piros sok vérzés.Most azért várom a mensit h.távozzon cysta.Megyek uh-ra nagyon reméljük h.sikerül a baba kistesó 1év elteltével.Minden nő eset más kinek hogy,de lehet hasonló is az esetek.Megkérdezetm h.ez még az év eleji closty hatása?Válasz?Ha tudnánk?Véleménye szerint nem.Akkor mitől kitudja?Nem tudunk beletörődni megnyugodni,nem értjük miért nem sikerül a kistesó 3babát szeretnénk kisfiúnk elsőre gond nélkül,csodálatos várandóssággal vártuk.Abba pláne nem hogy vékonyak a petevezetőim ha nem tudnának,nem tudna átjutni a petevezetőn át a petesejt méhen kívüli terhesség félő.Kérdezzük mi kisfiúnk foganásakor nem voltak vékonyak a petevezetők:Várandós lettem elsőre gondok nélkül.Várunk Várunk Mire?Nem tudjuk arra hogy cysta menjen el mensikor.Aztán hogyan tovább nem tudjuk.Nagyon nehéz nagyon.Sok sikert babásodást.A mi történetünk ez.Valaki szeretne írni privibe írjon szívesen válaszolok.Üdv:Zs
2012. okt. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

köszi a válaszokat.privátokat is küldök,csak most fáradt vagyok és telefonról léptem fel.mégegyszer köszi a tanácsokat.valakivel volt még ilyen eset esetleg?

2012. okt. 4. 22:50
 38/41 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapig szedtem, és mindegyik hónapban kellett mennem ultrahangra is. A 3. hónapban cisztám lett tőle.
2012. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem csak azért felelőtlen a dokid, mert ellenőrzés nélkül szedeti veled,, hanem mert úgy vettem ki az eddigi kommentjeidből, hogy nem csinlt semmiféle kivizsgálást. Egyáltalán, biztos, hogy veled van a baj? Az a gond hogy nincs peteérésed? Mert ha mondjuk apával van a gond, vagy el van záródva a petevezetéked, akkor teljesen értlemetlenül szedeti veled a clostit. :-(

Az én dokim amikor közöltük vele, hogy babát szeretnénk, de nem jön, elküldött kivizsgálásokra, és amikor nem találtak!!! semmiféle problémát, meddőségi központba irányított minket.Ha nem így tett volna, még mindig nem tudnánk mi a gond velünk, és csak fölöslegesen turbóznának a clostival engem is.

A helyedben én inkább kideríteném, mi a hiba, úgy sokkal gyorsabban célbaértek.

Ezek az alapok : endokrinológus (hormondoki), átjárhatósági vizsgálat, andrológus (párodnak). Ha nem találnak problémát, tovább kell menni, különben mindenféle kezelés csak lutri, a dokik vagy bejön vagy nem alapon tolják beléd a hormonokat, mert nekik olcsóbb ha te fizeted hónapokig a kezeléseket akár hiába, mint egy kivizsgálás tb alapon. :-((

2012. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most sikerült, +++++, friss a hír! :)

Se előzetes vizsgálat, se köztes kontroll. 2. kúra után már nem jött meg, de szedtem mellé E-vitamint is.

2012. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!