Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes +1 napos terhes...

7 hetes +1 napos terhes vagyok, egy hete erősödnek egyre inkább az émelygős, hányingeres tünetek, nem beszélve a fáradtságról. Igaz, hogy minél erősebb a rosszullét, annál biztosabb, hogy minden rendben van odabent?

Figyelt kérdés
Ti milyen dszereket próbáltatok a tünetek enyhítésére? Mert engem eléggé kimerít az egész napos elég erőteljes émelygés. Köszi a válaszokat!
2008. máj. 15. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
van aki egyáltalán nem érez semmit, de azt mondják a rosszullét jó jel. 9hét 4napos vagyok ma először nem voltam rosszul, de még visszatérhet. rendben van minden biztosan neked is. Ha hajlamos vagy a 16. hétig is tarthat, de akár végig is, az is lehet, hogy pár napig, ez a te érzékenysegedtől függ.
2008. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MagneB6 jó az émelygésre! Plussz a gyömbérkeksz vált be nekem!

És, igen, szokták mondani, hogy minél rosszabbul van valaki, annál biztosabb, hogy rendben van minden, de ez a statisztika hamis játéka, szerintem, mert az ismerőseim mindegyike, mikor babát várt, semmi problémájuk nem volt, se a szagokkal, se a gyomorral, se hányinger..., egyedül a pocak nehezítette meg az életüket... :-)

Szóval, erre se lehet adni, nem vagyunk egyformák...

Boldog babavárást!

2008. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggodjj ez természetes!
2008. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első terhességemnél rettenetesen rosszul voltam, még a víz is kijött belőlem heteken át. Egészséges kisfiam született. 8 hete volt egy vetélésem, szívleállás miatt.(10 hetes voltam) Az a fura az egészben, hogy semmi rosszullétem nem volt, nem is émelyegtem, egyszer sem hánytam. Biztos beteg és gyenge volt a babóm, ezért nem voltak erős tüneteim.
2008. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A motilium nagyon jó hányinger ellen,mert lefelé tólja az ételt!
2008. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!