Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! tegyétek a kezeteket...

Anyukák! tegyétek a kezeteket a szívetekre! ütöttétek már meg babátokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

még nem. de ha okot ad rá, meg fogom vele értetni, mit nem szabad.

most 11 hós

2011. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem még nem került sor rá. Sőt elárulom azt is, hogy 26 éves vagyok, és egyetlen egy alkalommal sem csapott mégcsak a kezemre sem édesanyám. Talán azért, mert nyugodt vérmérsékletű, szelíd, türelmes emberek vagyunk, talán azért mert nem egyezik a nevelési elveinkkel. Pajkos leány voltam, de mindig szófogadó. Ilyenek az én gyerkőceim is. 1, 4 és 7 évesek. Rendszabályokhoz és korlátokhoz szoktak, aminek próbálgatják a határait, de a nem nem, a dackorszak pedig túlélhető.
2011. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Határozottam nem! És az a durva az egészben, hogy itt leszólnak az olyan anyukák, akik már igen, mert, hogy az beletartozik a nevelésbe, hogy egy pár pofonba nem halt bele senki, hogy rossz szülő vagyok, ha nem ütöm meg néha, és persze, hogy az ezt állító anyukák teszik az agyukat, hogy sose ütnék meg a gyereküket. Az, aki meg egy babát, csecsemőt megüt...hát nem igazán tudom mit mondjak rá. Tőle egyszer kapott egy ütést a gyerek, amikor rohangált a testvérével a házban és véletlenül rányitottam a konyhaszekrényt a fejére. Viccet félre téve. Nem!
2011. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Tőlem*
2011. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

Babát??? Nem! Babát aki megüt az nem normális.

Gyereket ütöttem már meg. Ritkán, és nem is módszer ez, de néha mélyen rászolgálnak. Egy baba nem tud olyat tenni, amivel kiérdemel egy legyintést.

2011. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Babát vagy gyereket? Nem mindegy.

Babát nem, a gyerekem kezére már csaptam, de az arcán soha és remélem soha nem is fogok. Fenekére, kezére már csaptam.

2011. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
En sosem utottem meg a 16 honapos kisfiamat. Viszont parszor sajnos rakiabaltam amitol sirva fakadt. :(
2011. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt azért hozzáteszem, hogy nem vagyok rá büszke.
2011. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szegény baba mivel érdemelné ki a megütést?Hisz ők még csak sírással tudnak szólni,hogy valami nem ok!!!Ha megütnéd,mégjobban sírna!!!Nem is értem...
2011. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

azért tettem fel a kérdést mert

én egyszer csaptam rá a kis kezére

azóta is rágom magam

mert folyton a konektorba pitiszkált

hiába mondtam 20 000 szer szépen csúnyán sehogyse értette

minél jobban mondtam hogy nem szabad annál jobban csinálta

apa is mondta neki de semmi

azóta vettünk vakdugót de addig?

állandóan kaparászott és betelt a pohár

nem durván de rácsaptam a kezére és hangosan mondtam hogy

nem szabad !!!!!!!!

bömbölni kezdett érdekes azóta nem megy a közelébe

ha mégis odatalál már emelem a kezem

és már megy is tovább.

15 hónapos.

2011. jún. 14. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!