Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, kérném írjanak azok,...

Lányok, kérném írjanak azok, akik a kimaradt után - teszteltek, és később mégis kiderült, hogy van baba. Mennyi idő után lett pozi a teszt? Hány nap után kell dokihoz menni? Stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú 45 napos és nem rendszeres ciklussal kb 3 hetet késett, addig nem mutatott semmit a teszt. 5 hetes petezsákot láttak, amikor ezek után elmentem UH-ra.
2009. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt meg soha, csak ha gyógyszert kaptam rá, hogy megjöjjön (pco). Amikor ezt megállapították, kaptam clostylt, aztán gonal-f injekciót kétszer, meg volt célzott együttlét. Ezek után négy hetet vártunk, hogy megjöjjön, de nem jött. Teszteltem, negatív lett. Vártam, hogy megjön de csak nem jött, egy hét múlva újra teszteltem akkor már pozitív lett. Másnap mentem is dokihoz, ekkor már 5 hetes petezsákom volt. Úgyhogy nekem négy hetesen még nem mutatta ki.
2009. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek,nekem ma sajnos megjött :-((
2009. aug. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!