Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik a mensim,...

Szőke Elizabeth kérdése:

Két napja késik a mensim, mellbimbóim fájnak ha megfogom őket, nagyon enyhe alhasi furcsa érzésem van, mindig ugy érzem, hogy meg fog jönni. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem akarok még csinálni tesztet.Félek a csalódástól. ÁLltalában 28 napra szokott megjönni.Köszi a válaszokat!
2012. szept. 18. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordilhat, de mindenesetre várj még a teszttel, ahogy Te is említetted a csalódás miatt. NEkem nem volt épp a legszbályosabb a mensim, de 36 nap körül NAGYON erősen görcsöltem, biztos voltam benne, hogy na majd ma megjön...De semmi.38. nap körül 1. tesz +, 2 nap múlva 2. tesz +! Aztán az eredmény :27 kismama hetes vagyok :)SOk sikert!
2012. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha két napja késik, nyugodtan csinálhatsz tesztet. Jobb biztosan tudni, hogy terhes vagy-e vagy sem, mint még több napig reménykedni.
2012. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1/2 vagyok: 27 hetes kismama :) bocsi
2012. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Innen a túloldalról mi honnan is tudhatnánk? Csak a teszt mondja meg neked az igazat, nem mi.

Két nap késést már simán kimutat bármilyen teszt!

Drukk!

2012. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!! Nekem még 3 napom van a nemvártig,de én már legszivesebben most tesztelnék..!!:) Sok sikert!
2012. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azóta nem csináltam még tesztet,de minden nap egy nagyon pici vérzésem van,illeteve csak ilyen barna folyás féle,nem tudom mit csináljak,de szerintem várok a következőig aztán ha akkor se lesz semmi akkor csinálok tesztet,mert olyat is hallottam,hogy első hónapba még volt egy pici aztán következő hónapba már semmi akkor derült ki hogy terhes.Drukkolok magamnak én is!!!!!
2012. szept. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!