Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most megyek laparoszkópiás...

Most megyek laparoszkópiás műtétre. Meséljetek, milyen? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 hete és 2 napja volt, epehólyagot vettek ki. Én mindenkitől azt hallottam, hogy nem is fáj, hát nem tudom. Én varratszedésig alig vánszorogtam. Altatásban végzik, csak azt tudom mikor bevittek a műtőbe és utána szobában ébredtem. Téged mivel műtenek?
2009. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem pcos-val műtöttek. 3 kis lukat vágtak a hasamon. Kettőt a petefészkek környékén és egyet a köldökömben. Ja, 1 napos sebészet keretein belül zajlott, tehát egyik reggel bementem, műtét és másnap haza is engedtek. Nekem a sebek nem voltak olyan vészesek, de az első két napon nagyon feszített a hasam a gáztól, amivel felfújták, hogy jobban hozzáférjenek ahhoz, amihez kell. A sebek inkább húzódtak, főleg ha fel akartam állni, leülni, hajolni. Ezek a mozdulatok 4-5 napig nem voltak kellemesek. Még az okozott fájdalmat, hogy a tubustól berekedtem és sokat köhögtem, na az fájt. Az altatástól ne félj, mert a műtét előtti kivizsgálás pont arra szolgál, hogy megállapítsák, melyik altatószer az, amelyik a legmegfelelőbb számodra.

Ne aggódj, nem lesz nagyon vészes. Kellemetlen, de túl fogod élni.

2009. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nics emlékem a műtétről, én inkább az előkészületektől féltem / beöntések, katéter/. De ezek is mind pozitív élmények voltak. 2 napot töltöttem a kórházba, a gáztól fájt nekem is a hasam, meg én is köhögtem az altatás után. Amugy meg a saját ágyamba vittek a műtőbe, anyukám végig velem volt még a kis ablakon keresztűl végig nézte a műtétet is. Nekem elég hosszúra sikeredet de amugy max 40 perc mert kis műtétnek számit
2009. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!