Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 napos ciklus normális, nem...

25 napos ciklus normális, nem túl rövid? Görbe lent.

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 20. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem repedt meg csak próbálkozott a szervezet!

Tényleg keress fel egy dokit!

2012. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem volt peteérésed. Viszont az előzőben jó eséllyel volt, mert ott magas volt a hőd. Mérj még egy ciklust, ha az sem normális, akkor menj dokihoz és vidd a görbéd.
2012. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem preferálom az ovutesztet. Mivel az az lh hormon növekedését meri ami érleli a petesejtet, de azt nem mutatja hogy meg is repedt. Sokakat így be is csaphat, ahogy ez valószínű veled is megtörtént.

Azért még ne keseredj el, mert mint ahogy írtam korábban előfordul hogy egy ciklusban nincs ovu. Akkor van baj ha ez folyamatosan így van!

Szóval mérd a hődet továbbra is, hogy meglásd mi zajlik odabent!

Kitartást!!! :-)

2012. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Akkor erre mit tudtok mondani?


[link]


Ez a hónap is elég gázul indul. Vélemények?

2012. szept. 21. 10:25
 15/15 anonim ***** válasza:
ezzel szerintem még nincs baj:) ilyenkor ha megjön le kell hogy ugorjon. Mérd tovább! Ha kb félidőben felugrik és fent marad!! (ez fontos) 12-14 napig akkor az tök jó, a 4-5 nap az nagyon kevés.
2012. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!