Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vágyódok újra terhesnek...

Miért vágyódok újra terhesnek lenni két gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Van két gyönyörű gyermekem, egy 3 éves nagylánykám és egy fél éves fiam. Nagyon boldogan élünk, igaz a pénz nem vet fel minket. Építkezünk, úgyhogy a félre tett pénzünk oda költjük. valamiért ha olvasok terhességgel kapcsolatos cikket, vagy a múltkor beszélgettem a kismama barátnőmmel, annyira elhatalmasodott az érzés hogy újra kismama akarok lenni. újra át szeretném élni az örömöt h pozitív a teszt, az ultrahangok képeit, az izgulást hogy milyen nemű lesz. Miért nem érzem azt 2 gyerek után, mint amit legtöbben éreznek, hogy elég! Nem mondom sokszor van hogy én is kibukok egy-egy húzos nap után, de lényegében jól mennek a dolgok itthon. főleg most hogy ovis lett a lányom, valahogy hiányzik a nyüzsgés. Én is nagy családban nőttem fel. szeretem azt is mikor a szomszédból összegyűlik a kis csipet csapat és itt zizeg 6-8 kisgyerek. Ráadásul a fiam születése nem volt egyszerű, egy hónapot bent voltam mert korán akart megszületni, és a szülés is jóóóóval fájdalmasabb volt mint a lányomnál, és mégis ez sem rettent el. Persze a párom szerintem hallani sem akarna még egy gyerekről. Miért vagyok ilyen? Mivel próbéljam meg kiverni a fejemből ezt a gondolatot? Ti mit tennétek?
2012. szept. 20. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a választ nem tudom, de én is pont így érzek 2 gyerkőc után...:)
2012. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tehetném, (pénzem több lenne, a korom kevesebb)akkor biztosan folyamatosan terhes lennék és szülnék...

Imádtam a várakozást, a pocakom növekedését, az izgés-mozgást odabenn... Hiányzik...

Persze hozzátartozik, hogy mindkettőnknek második házassága, és az elsőből nem születtek gyerekeink. De épp azt mondtuk, hogy ha 10 évvel hamarabb találkozunk akkor már tuti focicsapatunk lenne :)

Nem tudod kiverni a fejedből szerintem. Egy harmadik baba gondolom belefér még az életetekbe kicsit később. Aztán meg ha nagyobbak jönnek a barátok-barátnők, később meg lehet várni az unokákat. Engem ez éltet :) pedig csak 2 és 4 évesek :DDD

2012. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem 3 gyerkőcöm van de én szeretnék még egyet a párom eddig nem akarta de most már igen:)

de sajnos nem jön:(

2012. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék harmadikat, mert érzem, hogy még nem teljes a család, valaki hiányzik. De mi eleve három gyermeket terveztünk.


Azt tanácsolom, hogy beszéld meg a férjeddel a dolgot, anélkül nem fog menni. :)

2012. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is van két nagy gyerkőcöm (11 és 17 évesek) nagyon-nagyon vágyunk már egy picikére :) De nem jön :(
2012. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3/5-ös nekem is 3 gyerek van december ota várjuk a kicsit én eddig a lányomat aki 17 honapos még szoptatam december ota probálkozunk elöször májusban jött meg azota se 2hete nem szoptatok csütörtökön voltam dokinál épp látta a tüszöm amit aznap vagy másnapra mondta meg reped pénteken volt ovum mert nagyon fájt reggel remélem most sikerül:)
2012. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A választ nem tudom a miértre, csak azt tudom, hogy én is ugyanígy érzek 5 pici után is (a legkisebb 10 hetes)
2012. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 pici? Azt a mindenit! Le a kalappal! :)

Mi hármat terveztünk, de jelenleg a két kis pasi (3 és 1 évesek)úgy leamortizálták az idegeinket, hogy várunk. Lábadozunk! ;) Aztán majd meglátjuk!

2012. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nincs velem gond :) Úgy érzem én anyának születtem. a legeslegjobb dolog ami velem történt az életben, hogy van két szép gyerekem. Jó tudni h más is így érez. Hát párom egyenlőre 2 gyerkőcre tervezi a jövőt. Pedig szerintem is elférne még egy. :D
2012. szept. 20. 14:08
 10/11 A kérdező kommentje:
4/9-es :D sokszor van olyan érzésem, h mondjuk a fiam kint van velem a konyhában, a lányom segít főzőcskézni és mégis benézek a kiságyra, nehogy felébredjen valaki :D persze nincs ott még egy gyerek, de tényleg néha azt érzem hogy hiányzik valaki ahogy te is mondtad. de volt olyan is h szóltam a páromnak mikor hazajött h halkan jöjjön mert alszik a kicsi. közben a kezemben volt :D és nem aludt. De valahoyg az az érzésem volt h valaki még nincs köztünk.
2012. szept. 20. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!