Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján illetve utána...

Nemvárt napján illetve utána (25vagy26napos ciklusok ált -ma a 26. van) reggeli hő csak 36,5 de du 38,1. Predictor early 12,5ös teszt nega/szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
.., hasszúrka, émely, izomláz szerű fáradtság a lábaimban 2 nap ülés után, kis szédülések, tegnap vmi halvány izé betéten, és mensi előtti patik sehol. Kb így állunk sztetek mit csináljak, h ne őrüljek meg? (ovu napját nem mértem, csak saccolni tudok, h kb 12napon lehetett - az egyetlen de nehezen összetéveszthető jel az állatias ösztönök voltak :D, ami nekem a nagykönyv szti idő és jó volt az időzítés, naná. ) szóval mi legyen? Tesztem csak 25ös van még, bírjam ki holnap utánig? ááá

#negatív teszt #nappali hő
2012. szept. 22. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy szellemcsíkos? a negatív az negatív. szellemcsíkot még nem hallottam.
2012. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mindegy hagyjuk a szellemcsíkot, vegyük úgy ogy nega, annyira de annyira halovány, h ha nem akarom ott sincs, viszont az a fura, h ma du ra másfél fokott nőtt a hőm, ennyi belefér egy nap alatt különbség?

köszi amúgy, h írsz

2012. szept. 22. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli elsőből csinálj egy tesztet.
2012. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de szted ér vmit a 25ös? mert úgy tom naponta 2xeződik a hcg, tehát ha ma reggel a 12,5ös nem mutatta ki, akkor kevesebb volt annál, tehát nem vsz, h holnapra több mint a duplája lesz a mainak, nem? neked már van gyerkőc? tudsz vmit az émelygésről? hogy az pontosan milyen, sztem ez elég nehezen körülírható. nekem leginkább olyan mintha büfizni kéne, csak nem jön semmi. de a hasam folyamatosan hol így, hol úgy fájdogál, hol egész lent a méhem, hol inkább bal oldalt, hol szúr, hol gürcsölget, de már 3. napja, viszont bár 2 napja betéttel rohangálok, azon tegnap óta semmi. a pati elmaradásban is bízom :) azt még sose úsztam meg mensik előtt. de légyszi ne vegyél komyolan, ne bíztass habokra, csak azért mert napnál is világosabb, h mit szeretnék hallani.. annyira tipikus vagyok, h nem tom sírjak v nevessek magamon. próbálok nevetni inkább.. (tegnap a patikusnőnek mondtam, h nekem 2 csíkos tesztet adjon lehetőleg, de nem vette..)
2012. szept. 22. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Van már egy 2,5 éves kislányom.

Émelygés.....Nekem a 10.héttől kezdődött a rosszullét,de akkor napi 2x hánytam.Brrrr az az időszak szörnyű volt.

Én az elmaradt után 3 nappal teszteltem erős pozit 25-el.De lehet hogy előbb is kimutatná.Ha van több teszted próbálkozhatsz.Ha nem jött össze ne keseredj el,az se jó ha rágörcsölsz.Én csak tudom.Először én is rágörcsöltem,nem is sikerült.Aztán mikor már nem figyeltem annyira,mert úgy voltam vele úgyis megjön egyszer csak nem jött meg.Pedig rendesen görcsöltem meg mindig úgy éreztem mindjárt megjön.3 nappal később teszteltem,akkor meg annyira hihetetlen volt.9 hónap után sikerült.

2012. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, jogos, csak a módját keresem még a "ne gondolj a fehér elefántra" hogyan sikerülhet. asszem itt hagylak titeket kedves válaszolók, akiknek nagyon köszi, és pár órára, még sok percre igyexem mással foglalkozni és egy nagy :))) val visszatérni, a már tudok jó hírekkel szolgálni. de semmit nem ígérhetek, csak hogy hálás vagyok minden kommentért, drukkért ami jön és hogy részemről áll a buli ha vki be akarja magát fészkelni nálam..
2012. szept. 22. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Remélem neked sikerül(t). Nekem is 36.5 volt ma reggel a hőm, és a Predictorom nega, majd meg is jött dél felé.

Mondjuk szerintem fentebb kellene lennie, hogy baba legyen. Talán holnapra felmegy, majd írd meg mennyi.

2012. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem esett a hőd akkor az még lehet baba. én már napi 10x mérem a hőmet. légyszi írj a holnapi tesztről.
2012. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
este -egymástól függetlenül- többen megkérdezték ismerősök, akik tudják amúgy, babát szeretnénk, hogy mi van velem, csak nem? aztán reggel mégis megjött. őszintén szólva nekem elég gyanus, h vki be akarta fészkelni, csak nem sikerült neki.. (a progim fél éve elég alacsony volt, úh nyomatom is a plaástfüvet félidőtől ált, mert a gyógyszer gondolata -clostyl- vhogy taszít) és neked másik reménykedő, mi a szitu azóta? és vkinek nincs ötlete, h a nappali hirtelen 38fok mitől lehetett? utána később visszament 37re.. azért az is fura, nem?
2012. szept. 23. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!